12. 11. 2023 | Milan Sochor

Představujeme partnery Bruslařů: TRUCK SERVIS Čáslav s.r.o.

Bez podpory partnerů by se v Kotlině, ani nikde jinde, hokej hrát nemohl. Za jejich podporu jsme vděční, a tak vám postupně všechny stávající, kteří podporu prodloužili, i ty úplně nové, postupně představíme. Mezi hlavní partnery se nově zařadila společnost TRUCK SERVIS Čáslav s.r.o. zastoupená panem Zdeňkem Vávrou, se kterým jsme si krátce popovídali.

Pane Vávro, jak Vaše partnerství s naším klubem vzniklo?
Naše firma již podporuje fotbal v Habrech. S ohledem na to, že žiji v Habrech, tedy na Vysočině, jsme se rozhodli pro další podporu sportu v našem regionu. Hokej v Brodě byl s ohledem na jeho tradici logickým rozhodnutím. Zkontaktoval jsem se s Lukášem Endálem, slovo dalo slovo a vyvinulo se to v takovouto spolupráci.

Z jakého důvodu jste se rozhodl náš klub podpořit?
Brodský hokej měl vždycky dobrý zvuk. Z Brodu pochází spousta slavných hokejistů. I když firmu máme v Čáslavi, žiji na Vysočině. Takže se snažíme podporu směrovat na Vysočinu, odkud pocházíme.

Co se Vám na havlíčkobrodském hokeji nejvíce líbí, čeho si na něm nejvíce vážíte?
Tradice!

Co byste si přál, aby se na havlíčkobrodském hokeji nejvíce zlepšilo?
Určitě aby se posunul o ligu výš, kam si myslím, že patří.

Čím se Vaše společnost zabývá?
Naše společnost se zabývá servisem vozidel. Máme zastoupení společnosti Iveco. Naší specialitou jsou vojenská vozidla, která využívá naše armáda. Plus máme zastoupení italské firmy Cristanini, která se zabývá hasicí technikou a hlavně dekontaminační technikou, což je úzce provázané s podvozky Iveca. Veškeré moderní hasicí technologie jsou naší doménou, řešíme hašení požárních vozidel.

Vaše společnost sídlí v Čáslavi, Vy jste z Habrů, jezdíte se na zápasy Havlíčkova Brodu podívat osobně?
Domácí zápasy navštěvuji pravidelně.

Co byste popřál havlíčkobrodským fanouškům?
Fanouškům bych přál, aby jim dělal hokej radost, a hokeji bych přál, aby fanoušků chodilo více, aby byl plnej barák!

Aktuality

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu