25. 7. 2022 | Redakce

Přijďte v sobotu 30. července na Dětský sportovní den

Tenisový klub Havlíčkův Brod pořádá ve spolupráci s dalšími 11 havlíčkobrodskými sportovními kluby sportovní den pro děti. Program startuje v sobotu 30. července od 13:00 u sportovních areálů na Ledečské ulici. Do středy 27. července se navíc můžete zapojit do dobročinné aukce.

Program pro děti začíná v sobotu 30. července od 13:00 u sportovních areálů na Ledečské ulici. Bude pro ně připraveno 12 sportovních stanovišť. Po splnění čeká na děti na každém stanovišti odměna.

Sportovní stanoviště připraví Tenisový klub Havlíčkův Brod, Házená Havlíčkův Brod, FC Slovan Havlíčkův Brod, Golf Club Havlíčkův Brod, Atletika Havlíčkův Brod, Basketbal TJ Jiskra Havlíčkův Brod, BK Havlíčkův Brod, Volejbal TJ Jiskra Havlíčkův Brod, Wrestling TJ Jiskra Havlíčkův Brod, Okinawa Karate a Kobudo Dojo Havlíčkův Brod, Oddíl stolního tenisu TJ Jiskra Havlíčkův Brod a Oddíl šermu Havlíčkův Brod.

Kromě sportovních stanovišť se můžete těšit na další doprovodný program. Na místě budou skákací hrady, malování na obličej, ukázka hasičského auta či stánky s občerstvením. Od 17:00 pak proběhne vystoupení kapely KPS VØLumE, od 20:00 vystoupí kapela Tuesday Tunes.

Další informace najdete na facebookové stránce Dětský sportovní den.

Zapojte se do dobročinné aukce

Ve středu 27. července ve 23:59 skončí online aukce v rámci 2. ročníku Dětského sportovního dne. Předmětem aukce jsou různé sportovní rekvizity podepsané jejich majiteli.

Vydražit tak můžete dres Radima Zohorny z Pittsburghu Penguins podepsaný všemi třemi bratry Zohornovými nebo dres Vítka Vaněčka z Washingtonu Capitals podepsaný celým týmem včetně Alexandra Ovečkina.

Celý výtěžek aukce půjde na podporu vážně nemocné Kristýnky a vážně nemocného Míši. Aukce probíhá ve facebookové události ONLINE AUKCE (Dětský sportovní den! 2. ročník).

Aktuality

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner