16. 6. 2022 | Redakce

První nová tvář v Kotlině! Bruslaře posílil útočník Dominik Dušek

Havlíčkův Brod vítá ve svých řadách první posilu! S Bruslaři si plácl útočník Dominik Dušek. Čtyřiadvacetiletý odchovanec Pardubic prošel mládežnickými kategoriemi Dynama, přičemž hlavně v juniorce na sebe upozorňoval velmi dobrou produktivitou. Před sezonou 2018/2019 zamířil do ambiciózního Dvora Králové nad Labem, za který nastupoval ve druhé lize až dosud. A rok od roku svou sbírku kanadských bodů rozšiřoval. Nejdříve si připsal 22 bodů (10+12), v dalším soutěžním ročníku 33 (15+18) a v tom posledním úctyhodných 59 (20+39), z toho hned 14 (5+9) v play off a v kvalifikaci. Výrazně se tak podílel na nejúspěšnější sezoně Rodosu v historii, Východočechům jen těsně unikl postup do baráže o Chance ligu, kam se nakonec probojoval Tábor. Dušíno, ať se ti u nás líbí a daří se ti!

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner