20. 2. 2014 | Redakce

Rebelové se dohodli s Hradcem, Kacetl v play off chybět nebude

HAVLÍČKŮV BROD – Základní část první hokejové ligy je minulostí. Rebelové ji letos zvládli skvěle, do play off půjdou ze čtvrté pozice, přičemž v boji o semifinále vyzvou rivala z Třebíče. A rozhodně by měla sestava pro víkendové zápasy vypadat jinak, než ta středeční v Olomouci.

„V první řadě jsme domluveni s Hradcem Králové, že nám uvolní Ondru Kacetla. Ta dohoda platí na celou dobu play off, což znamená, že ho hradečtí zatím nebudou psát na soupisku,“ prozrazuje sportovní manažer HC Rebel Miroslav Barus.

Pokud by se totiž Kacetl na soupisce v některém nejbližším extraligovém kole objevil, cesta do první ligy by pro něj už byla definitivně uzavřená. „Stát se samozřejmě může ledacos, ale my věříme, že k ničemu mimořádnému nedojde,“ hlásí Barus.

A podobná dohoda podle něj existuje také u celé řady dalších posil. V brodské sestavě se tudíž budou i ve vyřazovací části objevovat například pardubičtí útočníci Radek Číp a Lukáš Endál, stejně jako hradecký obránce Karol Korím či vítkovický Vojtěch Tomi.

Předprodej začne v pátek

Úvodní dva duely atraktivní čtvrtfinálové série, která se hraje na čtyři vítězné zápasy, uvidí v sobotu a v neděli od 17 hodin havlíčkobrodská Kotlina. Cena vstupenek zůstává stejná, jako v sezoně, tedy 80 korun. Permanentky už sice na play off neplatí, nicméně jejich majitelům garantují i nadále místa, která využívali v základní části.

„Nikdo jim na jejich sedačku nemůže sednout, pokud se prokážou platnou vstupenkou na dané utkání a permanentkou ze základní části,“ zní informace z klubu s tím, že předprodej odstartuje už v pátek. Vstupenky si mohou zájemci pořídit v restauraci Kotlina od 12 do 18 hodin a na stejném místě v sobotu po celý den. Pokladny na stadionu se pak otevřou vždy dvě hodiny před zápasem.

Nutné je také počítat se zvýšenými bezpečnostními opatřeními, včetně kontrol. „Určitě bude na stadionu větší počet pořadatelů, navíc jsme měli i koordinační schůzku s policií, která bude rovněž dohlížet na pořádek. Každopádně chceme věřit, že zápasy budou mít skvělou hokejovou atmosféru a že se v hledišti neobjeví žádný problém,“ přeje si vedení klubu.

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner