Šesté a sedmé září. Data, která se zapsala černým písmem do historie nejen havlíčkobrodského, ale i českého a světového hokeje. Včera uplynulo devět smutných let od úmrtí obránce Martina Čecha, jenž tragicky zahynul v roce 2007 při autonehodě na obchvatu u Golčova Jeníkova. Dnes je to přesně pět let ode dne, kdy došlo k letecké havárii, při níž zahynuli hráči a funkcionáři klubu Lokomotiv Jaroslavl. Na palubě letadla přišli o život i tři čeští reprezentanti, Karel Rachůnek, Jan Marek a Josef Vašíček. Věnujte, prosím, oběma havlíčkobrodským odchovancům a dalším tragicky zesnulým hokejistům tichou vzpomínku. Oběma rodinám a pozůstalým posíláme co nejupřímnější soustrast. Prvnímu mistrovskému utkání Havlíčkova Brodu, který se 14. září střetne v Kotlině s Pelhřimovem, bude předcházet pietní akt a minuta ticha. Kluci, děkujeme za vše a nikdy na vás nezapomeneme!
Fotka zveřejněná uživatelem Kirill Vlasov (@vlas094), Zář 7, 2016 v 12:47 PDT
Kotlina si připomíná smutné výročí. Dnes je to pět let od pádu letadla s hokejisty Lokomotivu Jaroslavl, při kterém zemřeli i tři čeští hokejisté a reprezentanti. Mezi nimi byl i Josef #VAŠÍČEK, brodský odchovanec a srdcař. Stavte se dnes před utkáním s Táborem k pomníku u stadionu a věnujte Pepovi tichou vzpomínku. A nejen jemu, včera to bylo devět let od tragické smrti obránce Martina #ČECHA. Za oba naše bojovníky proběhne pietní akt během úvodního ligového duelu s Pelhřimovem. Oběma rodinám a pozůstalým posíláme co nejupřímější soustrast! #Navždyvsrdcích! Fotka zveřejněná uživatelem BK Havlíčkův Brod (@bk_havl_brod), Zář 7, 2016 v 1:17 PDT
Kotlina si připomíná smutné výročí. Dnes je to pět let od pádu letadla s hokejisty Lokomotivu Jaroslavl, při kterém zemřeli i tři čeští hokejisté a reprezentanti. Mezi nimi byl i Josef #VAŠÍČEK, brodský odchovanec a srdcař. Stavte se dnes před utkáním s Táborem k pomníku u stadionu a věnujte Pepovi tichou vzpomínku. A nejen jemu, včera to bylo devět let od tragické smrti obránce Martina #ČECHA. Za oba naše bojovníky proběhne pietní akt během úvodního ligového duelu s Pelhřimovem. Oběma rodinám a pozůstalým posíláme co nejupřímější soustrast! #Navždyvsrdcích!
Fotka zveřejněná uživatelem BK Havlíčkův Brod (@bk_havl_brod), Zář 7, 2016 v 1:17 PDT
Pondělí 23. února | Bruslaři mají dvě kola před koncem základní části jistotu, že v tabulce skončí nejhůře čtvrtí. To znamená, že postoupí přímo do osmifinále, ve kterém budou mít výhodu domácího prostředí. První zápas se v Kotlině odehraje v úterý 10. března od 18:00 a třetí v sobotu 14. března od 17:00. Případný pátý rozhodující duel by se hrál v Kotlině ve středu 18. března od 18:00.
Čtvrtek 29. ledna | Utkání dorostu v Šumperku, které se mělo odehrát v pátek 30. ledna ve 14:15, je odloženo! Odehraje se v náhradním termínu, o kterém se bude jednat.
Úterý 27. ledna | Utkání 32. kola v Písku, které se mělo původně odehrát 31. ledna, bylo z důvodu marodky Králů odloženo. Kluby se domluvily na náhradním termínu, Bruslaři se s Pískem utkají venku v pondělí 16. února od 18:00.
Sobota 3. ledna | Vydražte si na serveru sportovniaukce.cz dres svého oblíbeného hráče a přispějte na pomoc předčasně narozeným dětem. Charitativní aukce speciálních dresů končí v neděli 11. ledna ve 20:00.
Úterý 18. listopadu | Utkání 15. kola proti Ústí nad Labem, které se mělo původně odehrát 15. listopadu, bylo z důvodu marodky Slovanu odloženo. Kluby se domluvily na náhradním termínu, Bruslaři se s Ústím nad Labem utkají doma v Kotlině ve středu 26. listopadu od 18:00.
Středa 20. srpna | Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve čtvrtek 21. srpna ve Znojmě, je z důvodu marodky Bruslařů bez náhrady zrušeno.