3. 10. 2022 | Milan Sochor, Richard Wagner

Udělali jsme trapné chyby, mrzí Kopice. Doufá v poučení

Havlíčkův Brod rozehrál utkání s Kopřivnicí skvěle, v úvodu měl více ze hry. „Myslím si, že jsme z toho mohli v první třetině vytřískat víc. Měli jsme pár šancí, ale nedali jsme to,“ lituje Marek Kopic. Jenže ve druhé periodě Bruslaři inkasovali dva góly ve vlastní přesilovce a od té doby se jim nedařilo navázat na svoji dobrou hru ze začátku zápasu. „To byl špatný moment. Nečekali jsme tak aktivní přístup od protihráčů. Byli jsme fakt laxní podle mě, udělali jsme trapné chyby,“ vrací se mladý útočník ke kritické chvíli. Teď doufá, že se z toho tým poučí, a věří, že ve středu proti Hodonínu vyhraje. Podívejte se na celý rozhovor.


Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner