17. 10. 2016 | Ladislav Vácha, Richard Wagner

VIDEO: Kulhánek chtěl makat, bodující Zvěřina mu děkoval

Starší dorostenci byli před pátečním domácím utkáním proti tehdejšímu lídrovi tabulky z Hradce Králové jasným papírovým outsiderem. Nejenže soupeř podává zatím skvělé výkony a mladým Bruslařům se moc nedaří, ale jejich řady navíc skolila rozsáhlá marodka. Soubor z Kotliny se však semkl, naprosto senzačně vedl už 3:0, a i když to byly pořádné nervy, radoval se z překvapivého vítězství 3:2. „Mám hroznou radost, že jsem dal hned v prvním utkání za starší dorost gól. Vůbec jsem to nečekal, snažil jsem se hlavně makat. Měl jsem štěstí,“ usmíval se debutant z mladšího dorostu Tomáš Kulhánek, který svůj premiérový start v extralize staršího dorostu okořenil vítězným gólem. „Nedal jsem tutovku a děkuju Kulhasovi, že to tam dorazil,“ chválil svého spoluhráče Pavel Zvěřina, jenž si díky asistenci připsal první kanadský bod v sezoně. (Foto: Juniorský hokej)

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři