26. 2. 2017 | Ladislav Vácha, Milan Sochor

VIDEO: Škoda, že jsme nedali první gól my, lituje Luboš Voříšek

Bruslaři chtěli po třech porážkách v řadě prolomit své trápení z posledních utkání a před svými fanoušky odstartovat osmifinále play-off vítězně. Bohužel, nakonec se jim to nepovedlo. Po dvou třetinách prohrávali už 0:3, a i když ve třetí periodě snížili na nejtěsnější rozdíl, nakonec museli skousnout nepříjemnou prohru 2:4. Série pokračuje už v pondělí, tentokrát na zimním stadionu ve Slaném, kde Buldoci hrají své domácí zápasy. „Myslím si, že důležitá byla už první třetina. Měli jsme šance a kdybychom se dostali do vedení, tak bychom jim trochu sebrali sebevědomí. Myslím si, že potom už bychom zápas uhráli. Takhle se dostali do sedla oni a potom už se nikam netlačili. Bránili dobře a bylo těžké se prosadit,“ povzdechl si útočník Luboš Voříšek, který vstřelil kontaktní branku Havlíčkova Brodu.

Aktuality

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner