2. 2. 2016 | Ladislav Vácha, Richard Wagner

VIDEO: Střelec Cachnín chválil bojovnost, Holatovi se v Brodě líbí

Mladší dorostenci konečně přetavili své dobré výkony z posledních zápasů i do konečného výsledku a v domácím prostředí udolali v derby Vysočiny Žďár nad Sázavou 4:2. „Bojovali jsme a makali. Ve druhé třetině jsme trochu polevili, ale jinak jsme odvedli dobrý výkon,“ pochvaloval si útočník Richard Cachnín, který dvakrát skóroval a přidal i jednu asistenci. „V Třebíči byli kluci fajn, ale tady je to o sto procent lepší. Jsem moc rád, že tady jsem,“ přiznal brankář Martin Holata, jenž se vrátil do Havlíčkova Brodu z Třebíče a podává skvělé výkony. (Foto Richarda Cachnína: Ronald Hansel, Facebooková stránka Juniorský hokej)

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu