6. 10. 2015 | Ladislav Vácha, Richard Wagner

VIDEO: Zlepšujeme se, těší mladší dorostence Michal Kyncla a Pavla Zvěřinu

Mladší dorostenci po důležitém vítězství ve Žďáře nad Sázavou získali potřebné sebevědomí a velmi dobře si vedli i proti velkému papírovému favoritovi. Spartu Praha, jež patří k nejlepším týmům soutěže, doma pořádně prohnali a se ctí prohráli 3:6. „Myslím si, že jsme zápas zvládli dobře. Dokonce jsme vedli, ale v půlce utkání jsme udělali nějaké zbytečné chyby,“ ohlédl se za zajímavým duelem útočník Michal Kyncl, kterému se v poslední době střelecky daří. „Ze začátku nám to moc nešlo, ale teď jsme se už lépe poznali a jde to dobře,“ vyhlíží s potřebným optimismem další zápasy obránce Pavel Zvěřina, jenž se proti Spartě trefil.

Aktuality

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu