15. 10. 2021 | Redakce

Změny u Bruslařů: Najman odchází do Písku, přichází Klodner

V kádru havlíčkobrodského A-týmu došlo ke dvěma změnám. V týmu na vlastní žádost skončil z rodinných důvodu Jiří Najman (na snímku vlevo). Dvacetiletý obránce odehrál za Bruslaře v této sezoně všech sedm soutěžních zápasů a připsal si v nich dva kanadské body za jednu přesnou trefu a asistenci. Působit bude v konkurenčním Písku, za který by měl nastoupit už do sobotního utkání proti Chebu. Za práci v našem klubu mu děkujeme a přejeme mu do budoucna hodně štěstí! Novou tváří v družině pod vedením trenéra Michala Konečného je Jan Klodner. Dvacetiletý bek hrál za mládež Hradce Králové, odkud přešel do Žďáru nad Sázavou. V současné době je hráčem Sparty Praha, odkud hostoval v Kadani nebo v Sokolově. Figuruje na soupisce Kolína, ale za Kozly v tomto soutěžním ročníku ještě nenaskočil. Bruslařům bude vypomáhat formou střídavých startů a nastoupit by měl už v sobotním duelu na ledě Řisut. Přejeme hodně štěstí! (Foto Jana Klodnera: hcsparta.cz)

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři