17. 8. 2022 | Ladislav Vácha

Změny u Bruslařů! Skončili Ludvík a Florián, vrací se Petržilka

Hráčský kádr A-mužstva doznal hned několika změn! V týmu skončili na vlastní žádost útočník Jaromír Florián, který v minulých letech působil ve Francii a s Bruslaři absolvoval letní přípravu, a dlouholetá ofenzivní stálice Tomáš Ludvík, jenž od sestupu z první ligy oblékal havlíčkobrodský dres ve všech sedmi sezonách. Od soutěžního ročníku 2015/2016 odehrál 251 soutěžních zápasů, v nichž si připsal 64 kanadských bodů za 31 vstřelených branek a 33 asistencí. Oběma hráčům za jejich práci moc děkujeme a přejeme jim do budoucna hodně štěstí! Staronovou tváří je jednadvacetiletý forvard Jakub Petržilka (na snímku), který odmakal letní přípravu s Táborem. V minulém soutěžním období si připsal za Havlíčkův Brod 7 soutěžních startů, v nichž nastřádal 10 kanadských bodů za 7 gólů a 3 asistence. V havlíčkobrodské sestavě by se měl objevit už ve čtvrtečním přípravném utkání na ledě Hodonína. Kubo, vítej zpátky!

Aktuální hráčský kádr A-týmu Bruslařů

Brankáři

Martin Nedvěd, Ondřej Chaloupek, Michal Novák, Hynek Petržílka, Ivo Svoboda

Obránci

Roman Čermák, Jiří Benák, Jiří Vašíček, Michal Kerber, Matěj Krejčí, Pavel Grauer, Tomáš Semrád, Michal Kliment

Útočníci

Petr Kuchta, Tomáš Mlynář, Luboš Voříšek, Dominik Dušek, Jaroslav Moučka, Milan Valášek, Vojtěch Holenda, Marek Kopic, Marek Tecl, Patrik Vacík, David Košťál, Jakub Košťál, Filip Šimek, Filip Vaňkovský, Jakub Petržilka

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner