17. 8. 2022 | Ladislav Vácha

Změny u Bruslařů! Skončili Ludvík a Florián, vrací se Petržilka

Hráčský kádr A-mužstva doznal hned několika změn! V týmu skončili na vlastní žádost útočník Jaromír Florián, který v minulých letech působil ve Francii a s Bruslaři absolvoval letní přípravu, a dlouholetá ofenzivní stálice Tomáš Ludvík, jenž od sestupu z první ligy oblékal havlíčkobrodský dres ve všech sedmi sezonách. Od soutěžního ročníku 2015/2016 odehrál 251 soutěžních zápasů, v nichž si připsal 64 kanadských bodů za 31 vstřelených branek a 33 asistencí. Oběma hráčům za jejich práci moc děkujeme a přejeme jim do budoucna hodně štěstí! Staronovou tváří je jednadvacetiletý forvard Jakub Petržilka (na snímku), který odmakal letní přípravu s Táborem. V minulém soutěžním období si připsal za Havlíčkův Brod 7 soutěžních startů, v nichž nastřádal 10 kanadských bodů za 7 gólů a 3 asistence. V havlíčkobrodské sestavě by se měl objevit už ve čtvrtečním přípravném utkání na ledě Hodonína. Kubo, vítej zpátky!

Aktuální hráčský kádr A-týmu Bruslařů

Brankáři

Martin Nedvěd, Ondřej Chaloupek, Michal Novák, Hynek Petržílka, Ivo Svoboda

Obránci

Roman Čermák, Jiří Benák, Jiří Vašíček, Michal Kerber, Matěj Krejčí, Pavel Grauer, Tomáš Semrád, Michal Kliment

Útočníci

Petr Kuchta, Tomáš Mlynář, Luboš Voříšek, Dominik Dušek, Jaroslav Moučka, Milan Valášek, Vojtěch Holenda, Marek Kopic, Marek Tecl, Patrik Vacík, David Košťál, Jakub Košťál, Filip Šimek, Filip Vaňkovský, Jakub Petržilka

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu