8. 10. 2015 | Richard Wagner

Změny u áčka! Havel s Křížem byli uvolněni na hostování

HAVLÍČKŮV BROD - Po vítězném zápase s Jindřichovým Hradcem byli z kádru A-týmu Bruslařského klubu uvolněni dva hráči. Jedná se o obránce Martina Kříže a útočníka Marka Havla. Oba dva jdou na hostování do krajského přeboru. Již vloni se jejich hokejovým domovem stala kabina v Ledči nad Sázavou, která tuto soutěž hraje. Tam by měl zamířit jeden z nich zpět. Útočištěm druhého hráče se stane buď Humpolec či Chotěboř. "Nechceme, aby tu jen paběrkovali na úrovni čtvrté lajny. To radši budeme brát naše juniory a dáme těmto klukům možnost, ať někde hrají v plné zátěži," komentuje situaci kolem jejich odchodu hlavní trenér Aleš Totter. Oběma borcům děkujeme za jejich výkony během působení v Brodě a přejeme jim, ať se jim zbytek letošní sezony podaří.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner