BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Pardubice - Havl. Brod 11:1 - Dorost dostal lekci od Pardubic, ale v nadstavbě uhrál cenný bod!
Dorost dostal lekci od Pardubic, ale v nadstavbě uhrál cenný bod!

02.11.2018 | Štěpán Ondráček

PARDUBICE – Havlíčkobrodští dorostenci absolvovali druhý zápas ve dvou dnech, když Vysočinu vystřídali za Východočeské Pardubice. Svěřenci Petra Beránka vstoupili do utkání velice dobře a ve vlastním oslabení se ujali vedení. Otěže utkání převzaly Pardubice, které jedenácti brankami v řadě otočily vývoj utkání a připsaly si povinné body. Mladí Bruslaři si z města perníku odváží cenný bod z prodloužení, který zařídil Max Kutlvašr. Do listiny střelců se v první třetině zapsal Filip Dymák.

14., pátek 2.11.2018, ČSOB Pojišťovna Arena
HC Dynamo Pardubice
HC Dynamo Pardubice - BK Havlíčkův Brod
11:1
(3:1, 6:0, 2:0 – N 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Novotný (Herčík), 13. Matuška (Nekvinda), 18. Kubíček (Matuška), 24. Formánek (Herčík), 25. Nekvinda (Vašíček), 25. Herčík (Formánek, Chabada), 28. Formánek (Chabada, Vojtěch), 31. Půlpán (Paleček), 32. Novotný (Matuška, Kubíček), 52. Kloz (Formánek, Vojtěch), 57. Matuška (Nekvinda, Vašíček) – 5. Dymák (Rauš), 64. Kutlvašr (Juřica). Rozhodčí: Jakub Smitka – Jan Pechánek, Petr Maštalíř. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 64:25 (16:9, 30:5, 13:8 – 5:3). Průběh utkání: 0:1, 11:1. Prodloužení: 0:1.

HC Dynamo Pardubice: Borovička (41. Matěcha) – Vojtěch, Vašíček, Kubíček, Tvrdík, Chabada, Špinka, Červenka – Paleček, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Novotný, Matuška Půlpán, Štětka

BK Havlíčkův Brod: Král (25. Kubík) – Dvořák, Zych, Doležal, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Matoušů, Dymák, Juřica, Rauš, Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, Kozlík, D. Krejčí, Prášek