BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Tábor - Havl. Brod 4:2 - Dorostenci doplatili na oslabení a z Tábora si odvezli jen bod!
Dorostenci doplatili na oslabení a z Tábora si odvezli jen bod!

23.02.2019 | Štěpán Ondráček

TÁBOR – Havlíčkobrodští hokejisté v dalším kole nadstavbové skupiny D odjeli do Jihočeského kraje, kde se postavili kohoutům z Tábora. Svěřenci Petra Beránka hráli často v oslabení. Toho dokázali patřičně využít domácí hráči, kteří po polovině utkání vedli o tři branky. Havlíčkův Brod sice snížil na nejtěsnější rozdíl, ale Tábor si svoji výhru pohlídal. Celek z Kotliny nakonec ukořistil cenný bod, když zvládl lépe prodloužení díky zásahu Filipa Dymáka (na snímku). Do střelecké listiny se zapsali Tomáš Krejčí a Adam Rauš. (foto: Juniorský hokej).

D15, sobota 23.2.2019, Zimní stadion Tábor
HC Tábor
HC Tábor - BK Havlíčkův Brod
4:2
(1:0, 2:1, 1:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Janda (Matašovský), 28. Eremiáš (Janda, Nevšímal), 31. Nevšímal (Kundrát, Eremiáš), 60. Kundrát (Janda, Nevšímal) – 33. T. Krejčí (Besmák), 48. Rauš (Kutlvašr, Dymák), 62. Dymák (Janko, Dvořák). Rozhodčí: Jakub Macák – Gabriela Šťastná, Václav Kacetl. Vyloučení: 5:12, navíc Zych (HBR) 10. min OT [NESP]. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 51:31 (21:6, 15:8, 13:16 – 2:1). Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2. Prodloužení: 0:1.

HC Tábor: Šmelko (Korytar) – A. Kofroň I., Herda, Krch, Janda – Eremiáš, Nevšímal, A. Kofroň II., Cháb, Polák, Matašovský, Vylít, Suchan, Vaněk, Kundrát

BK Havlíčkův Brod: Král (Kubík) – Dvořák, Besmák, Zych, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Matoušů, Dymák, Rauš, Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, D. Krejčí, Vašák, Prášek