BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Tábor - Havl. Brod 2:3 - Dorostenci mají první body! Výhru v Táboře vystřelil útočník Kozlík
Dorostenci mají první body! Výhru v Táboře vystřelil útočník Kozlík

13.09.2018 | Štěpán Ondráček

TÁBOR - Havlíčkobrodští dorostenci se podruhé představili na soupeřově kluzišti, když zkřížili hokejky s nováčkem soutěže – Táborem. Soubor okolo trenéra Petra Beránka začal velice dobře, když šel ve 2. minutě do vedení. Kohouti otočili vývoj utkání ve druhé třetině, avšak stejnou mincí odpověděli i Havlíčkobrodští, kteří po vítězství 3:2 slavili první letošní body. Lví podíl na výhře měl brankář Daniel Král (na snímku), který kryl 40 střel Kohoutů! Do listiny střelců se zapsali Adam Rauš, Martin Zych a dvougólový střelec Matěj Kozlík.

2., čtvrtek 13.9.2018, Zimní stadion Tábor
HC Tábor
HC Tábor - BK Havlíčkův Brod
2:3
(0:1, 2:1, 0:1 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 25. Eremiáš (Kundrát), 29. Eremiáš (Janda) – 2. Kozlík (Dymák, Rauš), 33. Rauš (Prášek), 51. Zych (Jiráček), rozh. náj. Kozlík. Rozhodčí: Michal Jílek - Milan Štofa, Zbyněk Karda . Vyloučení: 2:6. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 42:27 (12:11, 14:8, 11:7 – 5:1). Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3. Prodloužení: 0:0. Samostatné nájezdy: 0:2.

HC Tábor: Korytar (Šmelko) – Kofroň, Pohan, Herda, Krch, Šťastný, Šrubař, Janda, Eremiáš, Mareš, Nevšímal, Čančura, Polák, Matašovský, Suchan, Koreš, Vaněk, Kundrát

BK Havlíčkův Brod: Král (Kukeně) – Dvořák, Besmák, Zych, Jiráček, Kuchta, Kutlvašr, Matoušů, Dymák, Juřica, Rauš, Janko, Holenda, Kozlík, Beneš, Krejčí, Prášek