BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Jihlava - Havl. Brod 5:1 - Dorostenci padli v derby Vysočiny s Jihlavou, utkání rozhodly přesilovky
Dorostenci padli v derby Vysočiny s Jihlavou, utkání rozhodly přesilovky

27.10.2018 | Štěpán Ondráček

JIHLAVA – Havlíčkobrodští dorostenci se po úspěšných vystoupení na domácím ledě představili v derby Vysočiny na Horáckém zimním stadionu, kde zkřížili hole s Jihlavou. Dukle patřily první dvě třetiny, ve kterých si vypracovala důležité vedení 3:0. Celek z Kotliny na začátku třetí části snížil zásluhou Filip Dymáka, ale Jihlavané přidali ještě dvě branky a připsali si velmi cenný tři body. Mladí Bruslaři vyšli bodově naprázdno i v nadstavbě, když prohráli v prodloužení. (foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej)

12., sobota 27.10.2018, Horácký zimní stadion
HC Dukla Jihlava
HC Dukla Jihlava - BK Havlíčkův Brod
5:1
(2:0, 1:0, 2:1 – N 1:0)
Branky a nahrávky: . Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Ondřej Polák, Jakub Kučera. Vyloučení: 5:5, navíc Adam (JIH) 10 min. OT [NESP] . Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 126. Střely na branku: 34:18 (12:7, 11:6, 10:5 – 1:0). Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1.

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Sapík, Adam, Chvátal, Matějíček, Hrbek, Vranka – Pigl, Melenovský, Zdarsa, Polodna, Štorek, Broža, Mlejnek, Pavelec, Kuba, Báťa, Bulík

BK Havlíčkův Brod: Kubík (Beran) – Dvořák, Besmák, Doležal, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Matoušů, Dymák, Juřica, Rauš, Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, Kozlík, D. Krejčí, Prášek