25. 10. 2015 | Milan Sochor

Junioři potřetí v řadě poraženi, Tábor si zajistil vítězství ve třetí třetině

HAVLÍČKŮV BROD – Junioři se po jednoznačném vítězství nad posledními Boskovicemi trápí. Jakoby si vystříleli všechny náboje a v posledních dvou zápasech vyšli střelecky naprázdno. To chtěli proti Táboru změnit, což se poměrně brzy podařilo. V polovině první třetiny se radovali z úvodní branky. Hosté ovšem ještě před přestávkou vyrovnali a brzy po ní šli dokonce do vedení. Bruslaři se vyrovnáním vrátili do zápasu, jenže třetí třetina, zejména její závěr, jim vůbec nevyšla. Tábor se v jejím úvodu prosadil znovu a v závěru třemi rychlými góly zařídil vysoké vítězství.

Bruslaři se dostali do vedení v polovině první třetiny. Po zakázaném uvolnění se vhazovalo před bránou Havlíčkova Brodu. Domácí z buly získali puk a šli dopředu. Dominik Kittler poslal přesným pasem své spoluhráče do přečíslení, Lukáš Křížek přihrál puk do jízdy Jakubu Kraučukovi, jenž se z pravého kruhu trefil ke vzdálenější tyči. Hosté vyrovnali krátce před přestávkou, když havlíčkobrodskou obranu vyšachovali pohlednou kombinací, kterou zakončil Štěpán Kadilák prudkou ranou pod víko.

Jak první třetina skončila, tak začala ta druhá. Tábor otočil průběh utkání a dostal se do vedení. V přesilové hře totiž vytvořil závar před Vítem Kekulou, kotouč se v brankovišti několikrát odrazil, až jej nakonec Pavel Pospíchal posunul na Martina Nováka, jehož rána se zastavila až v síti. Broďáci však dokázali vyrovnat. Zatlačili svého soupeře a Lukáš Motl našel od levého hrazení Dominika Suchého, jehož dělovku od modré čáry nedokázal nikdo zablokovat a prošla mezi gólmanovy betony.

Hned v úvodu třetí periody opět vedli Jihočeši. Filip Novotný přiťukl odražený kotouč Robertu Pejšovi, který nepohrdl odkrytou klecí. V závěru utkání napadaly další góly už jen do jedné branky. Pavel Pospíchal zakončil brejk přenou střelou nad beton. O chviličku později úspěšný střelec přihrál Štěpánu Kadilákovi, jenž obkroužil klec a chtěl zasunout puk k tyči. Tuto možnost Vít Kekula bravurně pokryl, hostující útočník však dostal prostor pro další pokus z osy hřiště, který už skončil za zády brankáře Havlíčkova Brodu. Střeleckou listinu pak uzavřel David Nehoda ranou z kruhu k bližší tyči.

Podrobnou reportáž včetně všech nebezpečných šancí si prohlédněte zde.

Statistiky hráčů

Jméno G A B +/- TM
Marek Bancíř 0 0 0 0 0
David Bušek 0 0 0 0 0
Ondřej Hlídek 0 0 0 0 2
David Hubert 0 0 0 0 0
Dominik Kittler 0 1 1 0 2
Jakub Kraučuk 1 0 1 0 0
Lukáš Křížek 0 1 1 0 2
Lukáš Motl 1 0 1 0 0
Martin Polák 0 0 0 0 0
Michal Přibyl 0 0 0 0 0
Michal Semrád 0 0 0 0 0
Dominik Suchý 0 1 1 0 0
Jan Vacek 0 0 0 0 0

Statistiky brankářů

Jméno Min Stř Ink Zás Úsp A TM
Vít Kekula 60 0 6 30 0 0

Ohlasy k utkání

8. kolo, pátek 23.10.2015 od 17:00
ZS Kotlina
2:6
(1:1, 1:1, 0:4)
Havl. Brod - Tábor
Liga juniorů

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 11. Kraučuk (Křížek, Kittler), 35. Suchý (Motl) – 19. Kadilák (Pospíchal, Brož), 23. Martin Novák (Pospíchal, Hájek), 42. Pejša (Novotný), 55. Pospíchal, 56. Kadilák (Pospíchal), 59. Nehoda (Pejša). Rozhodčí: Michal Antonín – Jan Jeletz, Jaroslav Kuřítko. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:6.

Sestavy

Havl. Brod

Kekula (Adam) – Semrád "C", Motl, Suchý, Vacek, Bancíř, Bušek – Kraučuk, Hlídek "A", Polák, Hubert, Přibyl, Křížek, Kittler

Tábor

Petřík (Michal Novák) – Hošek, Kadilak, Novotný, Vác. Prchal, Voj. Prchal, Růžek "A", Skalický, Štefan, Slavík, Hlaveš, Nehoda "A", Martin Novák, Hájek, Brož, Pejša, Pospíchal, Veřtát

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner