BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Nymburk - Havl. Brod 4:10 - Bruslaři rozdrtili Nymburk 10 góly a připsali si 8. výhru v řadě
Bruslaři rozdrtili Nymburk 10 góly a připsali si 8. výhru v řadě

08.02.2017 | Milan Sochor

Bruslaři vyrazili na led čtvrtého Nymburku se sedmizápasovou sérií výher v řadě a také ve středních Čechách vstoupili do zápasu pravou nohou. Hned v úvodním dějství se jim podařilo vměstnat tři branky do 29 sekund, čímž dali jasně najevo, jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Havlíčkův Brod přidával jednu branku za druhou a ve třetí třetině vedl už o osm branek. Domácí v závěru skóre ještě jemně korigovali, debakl už ale neodvrátili. Dvougólový večer zažili David Michálek, Patrik Přidal a Michal Semrád. Po jedné brance pak k vítězství přispěli také Tomáš Chlubna, Luboš Voříšek, David Kozlík a Miroslav Třetina.

33.kolo, středa 8.2.2017
NED Hockey Nymburk
NED Hockey Nymburk - BK Havlíčkův Brod
4:10
(0:4, 1:5, 3:1)
Branky a nahrávky: 27. Knesl (Stehlík, Ječný), 49. Svoboda (Bičiště), 57. Ježek (Smejkal), 60. Stehlík (Svoboda) – 6. Chlubna, 6. M. Semrád (Přidal), 7. Voříšek, 14. Přidal (Třetina), 23. Michálek, 26. Michálek (Třetina), 34. Přidal (Michálek, Třetina), 36. M. Semrád (T. Semrád, Třetina), 39. Kozlík (Přidal), 53. Třetina (Přidal, Michálek). Rozhodčí: Tomáš Veselý - Radek Špringl, Michal Tasch. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 210. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:9, 2:9, 2:10, 4:10.

NED Hockey Nymburk: Matoušek (7. – 40. Nahodil) – Loučka, Knesl, Saňa, Rittig – Smejkal, Ječný, Stehlík – Eis, Bičiště, Barbora – Kuzďas, Svoboda, Ježek – Kuncek, Matěj Krejčík

BK Havlíčkův Brod: Novák (46. Panec) – M. Semrád, T. Semrád, Vala, Kříž, Duben, Bušek – Přidal, Třetina "C", Kuchta, Chlubna, Voříšek, Michálek, Ludvík, Kozlík, Navrátil, Beneš, Křížek