1. 3. 2018 | Dominik Adam

Béčko i přes vyrovnání nakonec v Chrudimi padlo, rozhodla třetí třetina!

Havlíčkobrodské Bruslaře čekalo první semifinálové utkání v Chrudimi. První třetinu Broďáci prohráli o dvě branky, druhá skončila gólově nerozhodně. Ve třetí dokázali Bruslaři vyrovnat, ale poté rychle dvakrát inkasovali. Za béčko hráli tři starší dorostenci Tomáš Kohout, Matěj Krejčí a Jakub Adam. Za Broďáky se trefili Václav Piskač, Tomáš Kohout a Jiří Přibyl.

Do první třetiny vkročili lépe domácí, kteří hned ve druhé minutě skórovali. Ondřej Karásek vypálil od modré a před brankou jeho střelu dorazil mimo Folvarského dosah Ondřej Polák. Bruslaři poté měli početní výhodu, již ale nedokázali využít. V 16. minutě dala Chrudim další branku. Roman Seidler vypálil od modré čáry, brankář vyrazil před sebe, kde stál Jiří Polák, jenž pouze doklepl puk do sítě. V závěru periody se hra přelévala ze strany na stranu a oba brankáři si mohli oddechnout.

Na začátku periody měli domácí početní výhodu, kterou nevyužili. Poté přišla přesilovka Bruslařů, kteří skvěle kombinovali, ale k brance to nevedlo. Tomáš Cejpek přihrál na Daniela Homolu, který vymetl brankářovy betony. Na trestnou lavici putoval další Broďák, ale ani tuto výhodu Chrudimští nevyužili.

Prvních deset minut třetího dějství bylo střelecky atraktivních. Nejprve domácí hráči kombinovali v útočném pásmu, ale Folvarského překonat nedokázali. Poté Bruslaři kombinovali v útočné třetině, ale puk za Chalupu nedopravili. Poté byl na lavici hanby poslán Martin Klement, který nejprve srazil kapitána Tomáše Cejpka, následně Jiřího Přibyla a nakonec Lukáše Křížka. Hosté tedy měli dvouminutovou přesilovku, jež dokázali využít. Tomáš Cejpek přihrál na Daniela Homolu, který zpoza branky poslal puk na Václava Piskače. Ten se trefil mezi betony maskovaného muže mezi třemi tyčemi. Za necelou minutu bylo vyrovnáno. Jiří Přibyl projel celé hřiště a bekhendem překonal Chalupu k tyči. Netrvalo dlouho a Chrudimští šli opět do dvoubrankového vedení. Nejprve se trefil Václav Novák, jenž dorazil vyražený puk do branky. Na Nováka navázal David Cvrček, který propálil vše, co mu stálo v cestě, a dostal tak kotouč za Folvarského. Poté měli Bruslaři přesilovku pět na tři, kterou nevyužili. Třináct vteřin před koncem hráli Broďáci v šesti a dokázali skórovat. Lukáš Beran našel před klecí najetého Tomáše Kohouta, jenž ukázal svoji bojovnost a dostal tak touš za brankáře.

Statistiky hráčů

Jméno G A B +/- TM
Jakub Adam 0 0 0 0 0
Marek Bancíř 0 0 0 -1 0
Lukáš Beran 0 1 1 -1 0
Tomáš Cejpek 0 2 2 0 0
Daniel Homola 0 1 1 -1 0
Tomáš Kohout 1 0 1 1 0
Matěj Krejčí 0 0 0 -2 0
Lukáš Křížek 0 0 0 -2 4
Lukáš Motl 0 0 0 -1 0
Václav Pecen 0 0 0 0 0
Václav Piskač 1 0 1 -1 0
Jiří Přibyl 1 0 1 -1 0
Michal Přibyl 0 0 0 -1 0
Jakub Rubner 0 0 0 0 0

Statistiky brankářů

Jméno Min Stř Ink Zás Úsp A TM
Miroslav Folvarský 59 0 4 26 0 0

Ohlasy k utkání

o Pohár V.M. kolo, středa 28.2.2018 od 18:30
Zimní stadion Chrudim
4:3
(2:0, 0:0, 2:3)
Chrudim - Havl. Brod
Krajská liga mužů 2017/2018

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 2. O. Polák (Karásek), 16. J. Polák (Seidler, Koreček), 53. Novák (Karásek), 53. Cvrček (Pilař) – 51. Piskač (Homola, Cejpek), 52. J. Přibyl, 60. Kohout (Beran, Cejpek). Rozhodčí: David Kolář – Ondřej Škorpil, Jan Gregar. Vyloučení: 6:2, navíc Kišš (CHR) 10 min. OT [NESP]. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 30:42 (11:15, 9:11, 10:16). Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2, 4:3.

Sestavy

Chrudim

Chalupa (Ament)– Pilař, Hudec, Burkoň, Urban, Klement, Kalous – J. Polák, Dobiáš, Novák, Karásek, Cvrček, Seidler, Brožek, Kišš, Koreček, Plch, O. Polák

Havl. Brod

Folvarský (Ji. Adam) – Rubner, Ja. Adam, Pecen, Bancíř, Motl, Krejčí – Kohout, Cejpek (C), Homola – Křížek, Beran, J. Přibyl – Piskač M. Přibyl

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner