BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Kralupy n. Vltavou - Havl. Brod 1:2sn - Junioři v Kralupech vybojovali dva body! Nájezdy rozhodl Mihulka
Junioři v Kralupech vybojovali dva body! Nájezdy rozhodl Mihulka

04.10.2020 | Tomáš Sochor

KRALUPY NAD VLTAVOU – Havlíčkobrodští junioři se již potřetí v této sezoně utkali s Kralupami nad Vltavou. Bruslaři mají proti tomuto soupeři lepší a lepší výsledky! Po prohrách v základní době a po prodloužení nyní vybojovali dva body za výhru po nájezdech. Na první branku utkání se čekalo až do 56. minuty, kdy se prosadilo domácí mužstvo. Havlíčkův Brod však minutu a půl před koncem vyrovnal. V prodloužení gól nepadl, a tak došlo na penaltovou loterii, kterou zvládli lépe svěřenci Richarda Cachnína.

6., neděle 4.10.2020, Zimní stadion Kralupy nad Vltavou
HK Kralupy nad Vltavou
HK Kralupy nad Vltavou - BK Havlíčkův Brod
1:2sn
(0:0, 0:0, 1:1 - 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 56. Drozda – 59. Boguaj (Besmák, Havel), rozh. náj. Mihulka. Rozhodčí: Marek Domský – Pavel Beneš, Tomáš Kotek. Vyloučení: 5:5, navíc Štibran (KNV) 10 min. OT [ZHK]. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Střely na branku: 31:26 (7:7, 9:7, 11:9, 4:3). Průběh utkání: 1:0, 1:2sn.

HK Kralupy nad Vltavou: Krinwald (Milec) – Kapoun, Hes, Binko, Drozda, Šimůnek, Hájek, Kučera – Hanousek, Náhončík, Bradáček, Němec, Marek, Kočí, Štibran, Šmíd, Stupka, Šilhavý (C), Januška

BK Havlíčkův Brod: Petržílka (Kukeně) – Zych, Besmák, Kutlvašr, Trupl (C), Souček – Mihulka, Pártl (A), Mlejnek, Egart, Košťál (A), Kalenský, Holenda, Havel, Boguaj

Ohlasy trenérů

Richard Cachnín (BK Havlíčkův Brod): S víkendem jsme spokojení. Udělali jsme pět bodů a oba zápasy se hrály na krev. Na Kobře jsme hráli vyrovnané utkání, ale troufnu si říct, že ve třetí třetině jsme chtěli víc my. Dařilo se nám v kombinaci a dali jsme rozdílový gól. Ve vyhroceném závěru, kdy jsme hráli oslabení ve čtyřech proti šesti, Kaly završil hattrick. Potom se strhla bitka, která byla se vším všudy, ale to k hokeji prostě patří. Nakonec jsme zápas urvali. Těší nás, že jsme na výkon z ledu Kobry navázali i v Kralupech. Kluci měli potřebné sebevědomí. Kralupy jsou hodně silným soupeřem, mají v týmu celou řadu hráčů dorazového ročníku 2001. Předvedli jsme opravdu dobrý výkon, velmi dobře jsme bruslili. Řekl bych, že jsme trochu shořeli v koncovce, neproměňovali jsme vyložené šance. Zápas šel nakonec do samostatných nájezdů a střelci poslechli naši radu, co by mohlo na soupeřova gólmana platit. Své pokusy proměnili suverénně a z Kralup, které jsou podle mě jedním z favoritů celé soutěže, jsme si odvezli cenné dva body. Celé mužstvo pracovalo o víkendu výborně, skvěle nám zachytali i oba gólmani. Teď si odpočineme a dobře se připravíme na dohrávku v Písku.