BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Humpolec - Havl. Brod 3:14 - Hospodka čtyřmi góly řídil vítězství osmáků nad Humpolcem!
Hospodka čtyřmi góly řídil vítězství osmáků nad Humpolcem!

04.10.2020 | Tomáš Sochor

HUMPOLEC – V rámci 4. kola Ligy starších žáků "B" nastoupili Bruslaři v Humpolci. Do zápasu nevstoupili dobře, když už v první minutě prohrávali. Havlíčkův Brod však ještě v první třetině třikrát skóroval, a otočil tak skóre na svojí stranu. Havlíčkobrodští hráči v průběhu utkání dále zvětšovali svůj náskok a nakonec vyhráli pohodlně 14:3. (Foto: Markéta Křížová)

4., sobota 3.10.2020, Zimní stadion Humpolec
HC Jiskra Humpolec
HC Jiskra Humpolec - BK Havlíčkův Brod
3:14
(1:3, 1:4, 1:7)
Branky a nahrávky: 1. Vak (Novák), 28. Ryvola, 55. Ryvola (Vak) – 7. Suchý, 16. Hurst, 17. Kraučuk, 22. Hospodka (Kraučuk), 34. Kraučuk (Hospodka), 37. Adamec, 39. Hospodka (Kraučuk), 43. Hospodka, 46. Hurst, 47. Adamec (Kraučuk), 49. Adamec (Malimánek), 55. Hospodka, 56. Suchý (Brož), 58. Malimánek. Rozhodčí: Ladislav Hanousek, Martin Razima. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:12, 3:12, 3:14.

HC Jiskra Humpolec: Pfauser – Krčil, Mokrá, Miksa, Hanousek – Makovec, Šimek, Ryvola, Novák, Vak, Sikes

BK Havlíčkův Brod: Poustka – Mička, Oumara, Malimánek, Konvalina – Adamec, Suchý, Brož, Kraučuk, Med, Hurst, Hospodka, Kubíček