BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Bystřice n. P. 4:8 - Osmáci nestačili na Bystřici nad Pernštejnem, Bruslaře srazil hattrickem Zbořil
Osmáci nestačili na Bystřici nad Pernštejnem, Bruslaře srazil hattrickem Zbořil

04.10.2020 | Tomáš Sochor

Osmáci přivítali na domácím hřišti Bystřici nad Pernštejnem. Zápas rozhodla již první třetina, ve které si hosté vytvořili tříbrankový náskok. Bruslaři se pokusili zápas otočit na svojí stranu a druhou třetinu vyhráli. Zubři si však vedení pohlídali a celé utkání vyhráli poměrem 8:4. Ke dvěma bodům za vítězství jim hodně pomohl třígólový Šimon Zbořil. (Foto: Markéta Křížová)

5., neděle 4.10.2020, Zimní stadion Kotlina
BK Havlíčkův Brod - BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem
BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem
4:8
(1:4, 3:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 4. Suchý (Brož, Med), 32. Hospodka (Suchý), 35. Hurst (Kraučuk), 36. Suchý – 2. Viktorin (Janeček), 11. Horák, 13. Honek, 15. Zbořil (Bukal), 29. Zbořil, 32. Bukal, 45. Zbořil, 56. Kříž (Viktorin). Rozhodčí: Marek Honza – Jan Blaha, Tomáš Krejčí. Vyloučení: 1:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 2:5, 2:6, 4:6, 4:8.

BK Havlíčkův Brod: Petr – Oumara, Malimánek, Konvalina – Adamec, Suchý, Brož, Kraučuk, Med, Hurst, Hospodka, Kubíček

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem: König – Horák, Vraspír – Janík, Kříž, Viktorin, Honek, Cacka, Řádek, Bukal, Zbořil, Janeček