BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Jihlava 4:3 - Deváťáci ve vyrovnaném derby porazili jihlavskou Duklu!
Deváťáci ve vyrovnaném derby porazili jihlavskou Duklu!

04.10.2020 | Tomáš Sochor

Do zápasu vstoupila lépe Dukla, která v páté minutě vstřelila první branku. Bruslaři však odpověděli za pouhých osmadvacet sekund a o necelých deset minut později dokonce vedli. Jihlava ale do konce první třetiny znovu obrátila skóre na svojí stranu. Poslední slovo v přetahované měl Havlíčkův Brod, který ve druhé třetině dvěma góly dostal zpět do vedení. Od třicáté druhé minuty dominovali zápasu gólmani, kteří již neinkasovali. Bruslaři tak vyhráli prestižní derby 4:3. (Foto: Markéta Křížová)

5., sobota 3.10.2020, Zimní stadion Kotlina
BK Havlíčkův Brod - HC Dukla Jihlava
HC Dukla Jihlava
4:3
(2:3, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Koubek (P. Mrtka, Nosek), 15. Nosek (P. Mrtka), 21. Fiala (P. Mrtka, Koubek), 32. Fiala (R. Mrtka) – 5. Löffler (Jungwirth), 16. Bambula (Löffler), 19. Macek (Váňa). Rozhodčí: Vít Stehlík – Vojtěch Kukeně, David Spilka. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 4:3.

BK Havlíčkův Brod: Jirák (Neuman) – Petržílek, P. Mrtka, Gablech, D. Kachlíř, R. Mrtka – Hlava, Nosek, Koubek, Fiala, Nový, Kozlík, Smetánka, Frühbauer, J. Kachlíř

HC Dukla Jihlava: Račan (Štěbeták) – Ošmera, Löffler, Sapík, Dvořák – Jurný, Macek, Křížek, Vojáček, Jungwirth, Bambula, Chlubna, Váňa