BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Č. Budějovice - Havl. Brod 8:3 - Deváťáci kvůli nepovedené druhé třetině nestačili na České Budějovice
Deváťáci kvůli nepovedené druhé třetině nestačili na České Budějovice

04.10.2020 | Tomáš Sochor

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Bruslaři nevstoupili do zápasu dobře, protože hned v první minutě inkasovali. Dokázali se ale oklepat a ještě v první třetině otočili na 2:1. Druhá perioda se jim ale vůbec nepovedla. Dostali v ní pět gólů, čímž domácí Motor utkání rozhodl. Ve třetí třetině ještě České Budějovice navýšily skóre na konečných 8:3. (Foto: Markéta Křížová)

6., neděle 4.10.2020, Budvar aréna
ČEZ Motor České Budějovice
ČEZ Motor České Budějovice - BK Havlíčkův Brod
8:3
(1:2, 5:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 1. Drančák (Hoch, Postl), 22. Stöhr (Šimon, Hoch), 26. Kubík (Falta), 28. Aulický, 30. Falta (Šimon), 38. Drančák (Humeník, Postl), 41. Humeník (Drančák), 45. Kubiena (Postl) – 18. Smetánka (Mrtka), 20. Fiala (Koubek), 52. Koubek (Nosek, Fiala). Rozhodčí: Marek Trnka – David Jiřička, Petr Němec. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 8:2, 8:3.

ČEZ Motor České Budějovice: Pytel (Schacherl) – Lukáš, Šíma, Kubík, Gřegořek, Zevl, Aulický – Hoch, Falta, Šimon, Drančák, Štěch, Postl, Stöhr, Kubiena, Humeník

BK Havlíčkův Brod: Neuman (Jirák) – Petržílek, P. Mrtka, Gablech, D. Kachlíř, R. Mrtka – Hlava, Nosek, Koubek, Fiala, Nový, Kozlík, Smetánka, Frühbauer, J. Kachlíř