BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Č. Budějovice - Havl. Brod 8:5 - Sedmáci neudrželi nadějné vedení a prohráli v Českých Budějovicích
Sedmáci neudrželi nadějné vedení a prohráli v Českých Budějovicích

04.10.2020 | Tomáš Sochor

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Sedmáci vyjeli na led Českých Budějovic - lídra tabulky. Bruslaři začali skvěle a po čtrnácti minutách vedli již 2:0. Motor v průběhu druhé třetiny otočil skóre na svojí stranu, havlíčkobrodští hráči se však dalšími dvěma trefami dostali znovu do vedení. V posledních deseti minutách ale České Budějovice udeřili čtyřikrát, a Bruslaři tak jeli domů s prázdnou. (Foto: Markéta Křížová)

6., neděle 4.10.2020, Budvar aréna
Motor České Budějovice
Motor České Budějovice - BK Havlíčkův Brod
8:5
(1:3, 3:1, 4:1)
Branky a nahrávky: 17. Mařík, 25. Nedorost, 29. Mařík (Nedorost), 31. Nedorost, 52. Nedorost, 56. Nedorost (Hřebejk), 58. Nedorost, 60. Mařík (Šrámek) – 5. Holejšovský (Kachlíř, J. Vaněček), 14. Kachlíř, 20. Holejšovský, 31. Čapek (Holejšovský), 45. Duben. Rozhodčí: David Jiřička, Pavel Voráček. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. V oslabení: 2:1. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:5, 8:5.

Motor České Budějovice: Jelínek (Hřebík) – Schmied, Hejda, Šrámek – Mařík, Nedorost, Čečetka, Kutlák, Kouba, Novotný, Smejkal, Pýcha, Kaiseršot, Bárta, Zeman, Hřebejk, Velek, Srnec

BK Havlíčkův Brod: Poustka – Mečiar, Rasocha, Kachlíř, Duben, J. Vaněček, Karel – Čapek, Tecl, Čech, D. Vaněček, Houfek, Suchý, Rauš, Partl, Holejšovský