BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Tábor - Havl. Brod 2:4 - Povedená první třetina vynesla výhru dorostenců nad Táborem!
Povedená první třetina vynesla výhru dorostenců nad Táborem!

16.09.2021 | Štěpán Ondráček

TÁBOR – První utkání na ledě soupeře odehráli havlíčkobrodští dorostenci, kteří vyjeli na jih Čech. Mladí Bruslaři změřili síly s Táborem. Hned zkraje zápasu šel celek z Vysočiny do vedení. Havlíčkův Brod přetavit střeleckou převahu v úvodní třetině ve tři branky, které byly základním kamenem úspěchu. Jihočeši se dostali na začátku posledního dějství do kontaktu, ale družina okolo kapitána Vaněčka si připsala do tabulky důležité tři body.

3.kolo, čtvrtek 16.9.2021, Zimní stadion města Tábor
HC Tábor
HC Tábor - BK Havlíčkův Brod
2:4
(0:3, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 31. Dušek (Kupka), 43. Seidl (Kofroň) – 4. Gutsu (Teplý), 16. Bakus (Teplý), 20. Koubek, 33. Gutsu (Kupriianov, Smetánka). Rozhodčí: Lukáš Květoň – Tomáš Kučera, Erik Hlinka. Vyloučení: 2:4, navíc Ondřej (TAB) 5+OK [HRU], Teplý (HBR) 5+OK [HRU]. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 33:26 (9:12, 16:8, 8:6). Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4.

HC Tábor: Tesař (41. Maňas) – Bůlžek, Shaklein, Bouška, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Šindelář (A), Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Seidl, Vlček, Pospíchal, Eremiáš

BK Havlíčkův Brod: Bělohlávek (Ferdus) – Vaněček (C), Chymo, P. Mrtka, Ondruš, Adam, R. Mrtka, Kupriianov – Koubek, Bernard (A), Gutsu, Smetánka, Fiala, Teplý (A), Fruhbauer, Bakus