BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Příbram - Havl. Brod 0:6 - Deváťáci váleli v Příbrami! Nadělili jí kanára
Deváťáci váleli v Příbrami! Nadělili jí kanára

21.09.2021 | Ladislav Vácha

Hráčům 9. třídy se v sobotu hodně dařilo. Představili se v Příbrami a odvedli pořádný kus dobré práce. Po dvou třetinách vedli 2:0, ale ve třetí třetině rozjeli pořádnou kanonádu a dalšími čtyřmi brankami upravili konečné skóre na 0:6. Hattrickem se blýskl Štěpán Adamec, po jednom gólu vstřelili Marek Čapek, Lukáš Kachlíř a Petr Hospodka.

2.kolo, sobota 18.9.2021
HC Příbram
HC Příbram - BK Havlíčkův Brod
0:6
(0:1, 0:1, 0:4)
Branky a nahrávky: 13. Čapek (Hospodka, Kraučuk), 25. L. Kachlíř (Kraučuk), 48. Adamec, 54. Adamec (P. Suchý), 58. Adamec (Čapek), 60. Hospodka (O. Suchý). Rozhodčí: Jakub Pokorný, Petr Čajan. Vyloučení: 9:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 37. Průběh utkání: 0:6.

HC Příbram: Weber (Semorád) – Studnička, Dörfl (C), Jeník, Pešta – Šaśek, Pikous, Klasna, Vogeltanz, Svoboda, Čížek, Veselý, Davídek

BK Havlíčkův Brod: Poustka – J. Vaněček, L. Kachlíř, Duben, Konvalina, Kytka – P. Suchý, Hospodka (C), O. Suchý, Čapek, Čech, Kraučuk, Adamec, Holejśovský