7. 10. 2011 | Redakce

Starší dorostenci sice nezačali proti Písku dobře, ale nakonec brali dva body

Starší dorostenci Havlíčkova Brodu otočili vývoj zápasu a do tabulky nakonec přidali dva body. V 9. kole extraligy hostili mladí Rebelové na domácím ledě Písek a po dvou třetinách prohrávali 0:2. V závěrečné části ale zabrali a nakonec zvítězili 4:3 v prodloužení. Trefu, která znamenala dva body, si na konto připsal Daniel Vosyka. Foto: ihcpisek.cz

V Kotlině začali lépe Jihočeši, pouhých padesát vteřin před vypršením úvodní dvacetiminutovky se střelecky prosadil písecký Schwamberger a hosté vedli 1:0.

Podobný vývoj měla také prostřední část, jen s tím rozdílem, že se Písek trefil už ve 13. minutě. A do závěrečného dějství tak mladí Rebelové vstupovali s dvougólovým mankem.

Likvidovat ho ovšem začali hned v první minutě, kdy snížil Hlídek na 1:2. Hosté pak sice ještě jednou odskočili na rozdíl dvou branek, ale v posledních pěti minutách se domácí prosadili dvakrát a utkání se za stavu 3:3 dostalo do prodloužení.

V něm pak Vosyka dokonal obrat a havlíčkobrodští starší dorostenci se dočkali druhého vítězství v sezoně. I když tentokrát až v nastavení. V sobotu pocestují svěřenci trenéra Tomáše Marišky do Mladé Boleslavi.

Havl. Brod - Písek

Branky a nahrávky: 41. Hlídek, 55. Vosyka (Meloun, Kuchta), 60. Němec (Kuchta), ?. Vosyka - 20. Schwamberger (Ciboch, Bernard), 33. Reiniš (Indrák, Hanus), 52. Ciboch (Schwamberger). Rozhodčí: Kopeček - Jelec, Polák.

Dolejš (Novák) - Vosyka, Kuchta, Žuček, Dvořák, Hlídek, Nováček, Bláha, Brebera, Meloun, Krajcigr, Mozr, Ludvík, Krajhanzl, Dundáček, Kundrát, Vala, Němec