Osmáci začali na ledě silné Komety parádně, když je už za 18 sekund hry poslal do překvapivého vedení Pavel Suchý. Domácí však ještě v první třetině vyrovnali a ve druhé části definitivně rozhodli o svém vítězství, když soupeři nasázeli hned sedm gólů, zatímco na havlíčkobrodské straně se zapsal do střelecké listiny jen Ondřej Melena. Havlíčkův Brod nakonec v moravské metropoli prohrál 2:9. (Foto: Juniorský hokej)
Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.
Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.
V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.
Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.
Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.
Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.