BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Pardubice 4:4 - Bravo! Sedmáci urvali v Kotlině s Pardubicemi cenný bod!
Bravo! Sedmáci urvali v Kotlině s Pardubicemi cenný bod!

03.02.2020 | Ladislav Vácha

Sedmáci začali proti Pardubicím přímo pohádkově, když po trefách Lukáše Kachlíře a Samuela Hursta vedli 2:0! Soupeř však své manko smazal a ve druhé třetině dokonal obrat. Čelanského družina však nesložila zbraně a ještě před druhou sirénou vyrovnala, přesně do černého pálil Marek Čapek. Dynamo překlopilo pomyslné misky vah zpět na svou stranu ve 44. minutě, ale domácím zajistil zisk cenného bodu gólem z 58. minuty Pavel Konvalina. (Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej)

21., sobota 1.2.2020
BK Havlíčkův Brod - HC Dynamo Pardubice
HC Dynamo Pardubice
4:4
(2:1, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. L. Kachlíř (O. Suchý), 11. Hurst, 39. Čapek (Hurst), 58. Konvalina (O. Suchý) – 12. Mandel, 32. Mikeska (Mandel, Drahoš), 37. Jansa, 44. Mandys. Rozhodčí: Vít Stehlík, Vladislav Juřica. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 42. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4.

BK Havlíčkův Brod: Poustka (Ferdus) – R. Mrtka (C), L. Kachlíř, Duben, Jakub Vaněček, Oumara – Konvalina, O. Suchý, Čapek, Med, Hurst, D. Kraučuk, Albert

HC Dynamo Pardubice: Kužela – Jansa, Novosad (C), Valkoun, Vokolek – Bezpalec, Prostřední, Rolinek, Mikeska (A), Mandel, Korec, Stodola, Mandys, Drahoš