BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Velké Meziříčí - Havl. Brod 3:6 - Bravo! Šesťáci zabrali a vyloupili Velké Meziříčí
Bravo! Šesťáci zabrali a vyloupili Velké Meziříčí

04.03.2020 | Ladislav Vácha

Hráči 6. třídy se vydali na led Velkého Meziříčí a už v 7. minutě se radovali z vedení, když skóroval Oliver Čech. Domácí sice vyrovnali, ale ještě do první přestávky vrátil mladým Bruslařům vedení Pavel Suchý. Ve 27. minutě sice poslal hosty do dvoubrankového trháku Oliver Čech, jenže Velké Meziříčí vsítilo kontaktní branku. Ve třetí periodě dodal Čelanského svěřencům více klidu na hole kapitán Marek Lang, a i když Horácký hokejový klub opět vykřesal snížením šanci na bodový zisk, na konečných 3:6 upravili Matyáš Rauš a Nicolas George Partl. Havlíčkův Brod tak po dvou porážkách zvítězil!

24., sobota 29.2.2020
HHK Velké Meziříčí
HHK Velké Meziříčí - BK Havlíčkův Brod
3:6
(1:2, 1:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 14. Katolický (Černá), 32. Katolický (Nesvadba), 55. Katolický (Černá) – 7. Čech (Rasocha, N. G. Partl), 17. P. Suchý, 27. Čech (P. Suchý), 42. Lang (Karel), 57. M. Rauš, 58. N. G. Partl (Čech). Rozhodčí: Luboš Karásek, Josef Kameník. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:6.

HHK Velké Meziříčí: Antalík (32. Brož) – Karmazín, Černá (C), Nesvadba, Caha, Rašovský – Čížek, Zeman, Katolický, Pavelka, Pavlidis

BK Havlíčkův Brod: Štáfl (32. Petr) – Š. Svoboda, B. Mička, Kytka, Rasocha, Karel – Čech, Soukal, D. Tecl, P. Suchý, D. Vaněček, Lang (C), M. Rauš, Voj. Jirák, N. G. Partl