BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Písek 3:2 - Deváťáci vítězní! V Kotlině o gól přetlačili houževnatý Písek
Deváťáci vítězní! V Kotlině o gól přetlačili houževnatý Písek

11.10.2020 | Ladislav Vácha

Mladíci z 9. třídy nevstoupili do domácí bitvy s Pískem moc dobře a od 17. minuty prohrávali. Přispěchali však s bleskovou odpovědí, když už za 36 sekund srovnal stav přesnou trefou Tadeáš Koubek. Prostřední část se odvíjela v režii Havlíčkova Brodu. Obrat dokonal při přesilovce Jakub Kachlíř a mladé Bruslaře pak poslal do trháku kapitán Matěj Fiala. Jihočeši už stihli jen snížit, když se v úvodu třetí třetiny prosadil Michal Kozlík. Svěřenci trenérů Jiřího Čelanského a Petra Adama tak slavili těsné vítězství 3:2. (Foto: Markéta Křížová)

7., sobota 10.10.2020
BK Havlíčkův Brod - IHC Písek
IHC Písek
3:2
(1:1, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Koubek (Nosek), 23. J. Kachlíř (Frühbauer), 29. M. Fiala (Nosek) – 17. Kápl (Bečvář), 43. M. Kozlík (Kápl). Rozhodčí: Marek Honza, David Spilka. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Bez diváků. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.

BK Havlíčkův Brod: Ferdus (Vít Jirák) – T. Adam, P. Mrtka, Gablech, D. Kachlíř, R. Mrtka – Nosek, Koubek (A), Petržílek, M. Fiala (C), Nový, F. Kozlík, Smetánka, Frühbauer, J. Kachlíř

IHC Písek: Kacbunda (Jakubovič) – Řehoř, Kozel, Smetana, Klíma, Čunát (C) – Kurfürst, Kloud, Kajtman, Krivoňák, Bečvář (C), Kápl, Prokop, M. Kozlík, Staník