BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Bystřice n. P. 5:4 - Dobrá práce! Osmáci doma po boji těsně přetlačili Bystřici
Dobrá práce! Osmáci doma po boji těsně přetlačili Bystřici

15.09.2019 | Ladislav Vácha

Ustáli tlak a do sezony vstoupili pravou nohou. Havlíčkobrodští osmáci svedli v Kotlině hodně divokou přestřelku s Bystřicí nad Pernštejnem, v níž střídavě tahali za delší konec pomyslného provazu oba soupeři. Po dvou třetinách svítil na tabuli nerozhodný stav 2:2, ale po závěrečném hvizdu se radovali mladí Bruslaři. Zubři sice ještě ve 47. minutě drželi nejtěsnější náskok, ale domácí srovnali krok a potom překlopili pomyslné misky vah na svou stranu. Z brodského tábora se dvakrát zapsal do střelecké listiny Jakub Kachlíř, jenž se postaral i o vítěznou trefu. Po jednom gólu vsítili Filip Kozlík, Jan Frühbauer a Martin Hlava.

1., neděle 15.9.2019
BK Havlíčkův Brod - BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem
BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem
5:4
(1:2, 1:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 6. J. Kachlíř (D. Kachlíř), 29. F. Kozlík (J. Kachlíř), 46. Frühbauer (Hlava), 52. Hlava, 55. J. Kachlíř (F. Kozlík, Kocman) – 8. Punčochář (Horák), 19. Viktorin, 43. Viktorin, 47. Straka. Rozhodčí: Vladislav Juřica, Jaroslav Prášek. Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 59. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 5:4.

BK Havlíčkův Brod: Jirák (Neuman) – Zvolánek, D. Kachlíř, Gablech, Kocman – Bukal, Petržílek, Brož, Hlava, J. Kachlíř (A), Frühbauer (C), F. Kozlík

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem: M. Janeček – Horák, Šilhán, Bárta – Punčochář, Viktorin, Honek, Šulc, V. Janeček, Janoušek, Straka (C), Litoborský