BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Žďár n. Sázavou - Havl. Brod 5:10 - Dorost desítkou rozstřílel v derby Vysočiny žďárské Plameny!
Dorost desítkou rozstřílel v derby Vysočiny žďárské Plameny!

10.01.2019 | Štěpán Ondráček

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Havlíčkobrodští dorostenci po dvou porážkách odcestovali na led posledního týmu skupiny D Žďáru nad Sázavou. Utkání v prvních osmi minutách nabídlo strhující podívanou, jelikož padly čtyři branky. Rozhodující pro celý duel byla druhá třetina, kterou opanovali hráči Havlíčkova Brodu vysoko 6:1. Mladí Bruslaři nakonec vyhráli rozdílem pěti branek, když svému soku uštědřili desítku. Plameny nevyšly bodově naprázdno, protože lépe zvládly prodloužení. Do střelecké listiny se z řad Havlíčkova Brodu zapsali Jaroslav Prášek, Matěj Kozlík, Tomáš Krejčí, Tadeáš Holenda, Filip Dymák a dvougóloví střelci Filip Vašák s Michalem Benešem.

D7, čtvrtek 10.1.2019, Na Bouchalkách
SKLH Žďár nad Sázavou
SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
5:10
(2:3, 1:6, 2:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Procházka (Brúha), 13. Staněk (Doležal), 36. Doležal (Procházka), 41. Bačo (Beran), 56. Staněk (Bačo), 62. Polodna (Bačo) – 2. Holenda (Prášek), 7. Kozlík (Rauš, Dymák), 8. Juřica (Beneš), 21. Vašák (Juřica, Beneš), 23. Beneš (Juřica, Vašák), 25. Dymák (Rauš, Dvořák), 26. T. Krejčí (Prášek), 32. Vašák (Kozlík), 32. Prášek (T. Krejčí), 57. Beneš. Rozhodčí: Filip Vrba – David Urubčík, Michal Havel. Vyloučení: 6:6, navíc Macek (ZDS) 5 + OK [KOL]. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 87. Střely na branku: 27:45 (10:13, 8:18, 8:14 – 1:0). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:9, 5:9, 5:10. Prodloužení: 1:0.

SKLH Žďár nad Sázavou: Prchlík (26. Čerbák) – Macek, Beran, Sochor, Pelikán – Šantora, Procházka, Svoboda, Kotrba, Elis, Polodna Brúha, Bačo, Doležal, Staněk

BK Havlíčkův Brod: Kubík (Škoda) – Dvořák, Besmák, Zych, Doležal, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr – Dymák, Juřica, Rauš, Janko, Holenda, Beneš, T. Krejčí, Kozlík, Vašák, Prášek