BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Vítkovice - Havl. Brod 7:2 - Dorost držel krok s Vítkovicemi, ale nezvládl třetí třetinu
Dorost držel krok s Vítkovicemi, ale nezvládl třetí třetinu

07.12.2019 | Štěpán Ondráček

VÍTKOVICE – Havlíčkobrodští hokejisté nastoupili k dalšímu utkání v nadstavbové skupině O pořadí play off. Adamovi svěřenci vyjeli na led lídra z Vítkovic. Celek z Kotliny držel s favoritem dvě třetiny krok, když prohrával 2:3. Havlíčkův Brod nezvládl poslední část, ve které inkasoval čtyři branky a z dalekého výjezdu nemá ani bod.

OPO4, sobota 7.12.2019, Ostravar aréna
HC Vítkovice Steel
HC Vítkovice Steel - BK Havlíčkův Brod
7:2
(2:2, 1:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 11. Holaník (Krejsa, Bialy), 11. Kotásek, 33. Krejsa (Kosina, Bialy), 43. Přibyl (Petr, Kotásek), 46. Krejsa (Holaník), 48. Krejsa (Holaník, Rajčan), 49. Petr – 5. Zych (T. Krejčí, Besmák), 12. Bačkovský (Besmák, Holenda). Rozhodčí: Martin Rapák – Martin Janoško, Marek Zicháček. Vyloučení: 6:5, navíc Kotásek (VIT) 10. min OT [VRAŽ]. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 42:16 (10:8, 17:6, 15:2). Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 7:2.

HC Vítkovice Steel: Münch (Bartošák) – Bystroň (A), Bialy, Kosina, Pavič, Řepa, Vřeský – Holaník (A), Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Pavelec, Schauer, Melovský, Skřipčák

BK Havlíčkův Brod: Kubík (47. Tuček) – Jakubec, Besmák, Zych (C), Vaněček, Číhal, Kutlvašr – Dymák (A), Rauš (A), Janko, Holenda, T. Krejčí, D. Krejčí, Bačkovský, Hrdlička, Kravec, Prášek