13. 8. 2019 | Štěpán Ondráček

Dorost v bitvě dvou extraligových celků porazil pražskou Kobru!

Havlíčkobrodští dorostenci odehráli další přípravné utkání. Na ledě Kotliny se představil tým z hlavní metropole České republiky – Kobra Praha. Do zápasu lépe vstoupili mladí Bruslaři, kteří otevřeli gólový účet utkání zásluhou Jana Jakubce. Pražané vyrovnali za necelou minutu, když puk za Kukeně dostal Filip Sekula. Vyrovnané utkání nakonec rozhodla koncovka, v níž byli lepší hráči Havlíčkova Brodu. Puk do soupeřovy svatyně dostal v obou případech David Krejčí. Skvělý výkon podal ve třetí třetině brankář David Kubík (na snímku), který si připsal několik důležitých zákroků a podepsal se pod výhru svého týmu.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát.. kolo, úterý 13.8.2019 od 13:30
Zimní stadion Kotlina
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
Havl. Brod - Kobra

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 8. Jakubec (Rauš), 32. D. Krejčí (T. Krejčí), 42. D. Krejčí (T. Krejčí) – 9. Sekula (Bauer). Vyloučení: 7:11. Bez využití. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

Sestavy

Havl. Brod

Kukeně (32. Kubík) – Besmák, Zych, Kuchta, Vaněček, Kutlvašr, Doležal, Fišer – Rauš, Dymák, Jakubec, Juřica, Holenda, D. Krejčí, Prášek, Janko, T. Krejčí

Kobra

Tuček (32. Pajer) – Šesták, Jiráček, Mašek, A. Nápravník, Bartoň, Buček, Strnad, Sekula, Bauer, Lederer, O. Nápravník, Král, Valkoun, Halfar, Judiak

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner