BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Tábor - Havl. Brod 6:3 - Dorostenci podruhé za sebou padli, tentokrát nestačili na Tábor!
Dorostenci podruhé za sebou padli, tentokrát nestačili na Tábor!

05.01.2019 | Štěpán Ondráček

TÁBOR – Po vánoční přestávce vyjeli k prvnímu utkání roku 2019 i dorostenci Havlíčkova Brodu. Celek z Vysočiny se poměřil s Táborem. Domácí Kohouti šli do vedení 3:0, ale mladí Bruslaři se nevzdali, když snížili na rozdíl dvou gólů. Všechny body nakonec zůstaly na jihu Čech, když byl Tábor úspěšný i v prodloužení. Puk za brankáře Korytara dostali Filip Dymák, Matěj Kozlík a Martin Rauš.

D6, sobota 5.1.2019, Zimní stadion Tábor
HC Tábor
HC Tábor - BK Havlíčkův Brod
6:3
(1:0, 3:1, 2:2 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 20. Nevšímal (Janda), 30. Kundrát (Janda), 32. Nevšímal (Eremiáš, Kundrát), 36. Nevšímal (Polák), 46. Blengino (Matašovský), 49. Janda (Matašovský), 62. Cháb (Kundrát, Šťastný) – 34. Dymák (Rauš, Kozlík), 44. Kozlík (Rauš), 47. Zych (Dymák, Rauš). Rozhodčí: Jan Jaroš Michal - Kovář, Václav Kubíček. Vyloučení: 5:7. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 38:32 (14:11, 11:14, 12:7, 1:0). Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3. Prodloužení: 1:0.

HC Tábor: Korytar (Šmelko) – Kofroň, Šťastný, Janda – Eremiáš, Blengino, Mareš, Nevšímal, Bašta, Cháb, Polák, Matašovský, Suchan, Koreš, Vaněk, Kundrát

BK Havlíčkův Brod: Kubík – Dvořák, Besmák, Zych, Doležal, Kuchta, Jiráček, Kutlvašr, Dymák, Juřica, Rauš, Janko, Beneš, T. Krejčí, Kozlík, D. Krejčí, Vašák, Prášek