26. 8. 2020 | Štěpán Ondráček

Junioři ani napodruhé nestačili na Tábor!

TÁBOR – Havlíčkobrodští junioři sehráli odvetné utkání proti Táboru. Mladí Bruslaři vyhráli první dvacetiminutovku, jenže ve druhé třetině se dařilo Kohoutům. Jihočeši třemi zásahy v řadě otočili vývoj utkání, ale vyhrálo neměli. Havlíčkův Brod vyrovnal, jenže při vlastní přesilovce inkasoval rozhodující gól. Do tabulky střelců se z hostujících řad prosadili David Mihulka, Patrik Pokorný a Petr Souček.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát.. kolo, úterý 25.8.2020 od  
Zimní stadion města Tábor
4:3
(0:1, 3:1, 1:1)
Tábor - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 25. Komma (Šedivý), 34. Kmobloch (Komma), 34.Kofroň (Přívozník), 49. Přívozník – 16. Mihulka (Machovský, Zych), 36. Pokorný (Havel, Besmák), 45. Souček (Machovský, Havel). Rozhodčí: Kubíček, Hlaváč. Vyloučení: 7:2 Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 32:46 (8:15, 15:11, 9:20). Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Sestavy

Tábor

Baloun (31. Prchlík) – Janda, Kaňka, Kofroň, Štekr, Adamec, Kohout, Duda, Kmobloch, Komma, Krch, Kundrát, Melichar, Přívozník, Vaněk, Šedivý

Havl. Brod

Petržílka (Vácha) – Trupl, Kutlvašr, Besmák, Souček, P. Korytar, Zych, Endl – Košťál, Pártl, Mlejnek, Machovský, J. Korytar, Pokorný, Havel, Holenda, Mihulka

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner