18. 8. 2020 | Štěpán Ondráček

Junioři díky rychlým gólům porazili brněnský Warrior

BRNO – Havlíčkobrodští junioři odehráli druhé přípravné utkání, když se představili v Brně. Soubor okolo trenéra Richarda Cachnína chtěl odčinit prvotní zaváhání proti Táboru. Celek z Kotliny vstoupil do utkání velice dobře, když v krátkém sledu dal dvě branky. Domácí hokejisté prohrávali o dvě branky, ale manko dokázali smazat. Mladí Bruslaři byli po většinu zápasu střelecky aktivnější, a to se podepsalo i ve skóre, když si připsali první výhru. Do branky soupeře se trefili Matyáš Machovský (na snímku), Patrik Pokorný, Ondřej Kalenský a Marian Havel.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát.. kolo, úterý 18.8.2020 od  
Zimní stadion Úvoz
2:4
(1:2, 1:1, 0:1)
Warriors Brno - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 19. Toman (Staněk), 22. Toman (Holotík) – 7. Machovský (Mihulka, Juřica), 7. Pokorný (Besmák, Havel), 25. Kalenský (Pártl, Besmák), 49. Havel (J. Korytar, Košťál). Vyloučení: 5:3, navíc Rogorčik (WAR) 5 + OK [BSH]. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 26:40 (10:12, 8:9, 8:19). Průběh utkání: 0:2, 1:2, 2:2, 2:4.

Sestavy

Warriors Brno

Hollý – Rašovský, Holotík, Marčík, Mrkvica, Vodák, Rogorčik, Staněk, Toman, Mahdal, Orsech, Novotný, Zelinka, Kubíček, Harásek, Neckář, Hanák, Böhm, Frgál

Havl. Brod

Vácha (33. Bielecký) – Trupl, Kutlvašr, P. Korytar, Souček, Endl, Besmák, Sapík – J. Korytar, Košťál, Pártl (C) – Mihulka, Machovský, Juřica – Kalenský, Pokorný, Havel – Holenda

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner