18. 8. 2020 | Štěpán Ondráček

Junioři díky rychlým gólům porazili brněnský Warrior

BRNO – Havlíčkobrodští junioři odehráli druhé přípravné utkání, když se představili v Brně. Soubor okolo trenéra Richarda Cachnína chtěl odčinit prvotní zaváhání proti Táboru. Celek z Kotliny vstoupil do utkání velice dobře, když v krátkém sledu dal dvě branky. Domácí hokejisté prohrávali o dvě branky, ale manko dokázali smazat. Mladí Bruslaři byli po většinu zápasu střelecky aktivnější, a to se podepsalo i ve skóre, když si připsali první výhru. Do branky soupeře se trefili Matyáš Machovský (na snímku), Patrik Pokorný, Ondřej Kalenský a Marian Havel.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát.. kolo, úterý 18.8.2020 od  
Zimní stadion Úvoz
2:4
(1:2, 1:1, 0:1)
Warriors Brno - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 19. Toman (Staněk), 22. Toman (Holotík) – 7. Machovský (Mihulka, Juřica), 7. Pokorný (Besmák, Havel), 25. Kalenský (Pártl, Besmák), 49. Havel (J. Korytar, Košťál). Vyloučení: 5:3, navíc Rogorčik (WAR) 5 + OK [BSH]. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 26:40 (10:12, 8:9, 8:19). Průběh utkání: 0:2, 1:2, 2:2, 2:4.

Sestavy

Warriors Brno

Hollý – Rašovský, Holotík, Marčík, Mrkvica, Vodák, Rogorčik, Staněk, Toman, Mahdal, Orsech, Novotný, Zelinka, Kubíček, Harásek, Neckář, Hanák, Böhm, Frgál

Havl. Brod

Vácha (33. Bielecký) – Trupl, Kutlvašr, P. Korytar, Souček, Endl, Besmák, Sapík – J. Korytar, Košťál, Pártl (C) – Mihulka, Machovský, Juřica – Kalenský, Pokorný, Havel – Holenda

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu