BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Kometa - Havl. Brod 3:4p - Junioři předvedli skvělý výkon, Kometu porazili v prodloužení!
Junioři předvedli skvělý výkon, Kometu porazili v prodloužení!

29.08.2018 | Štěpán Ondráček

BRNO - Havlíčkobrodští junioři se vydali, na předposlední přípravné utkání na led brněnské Komety. Družina okolo trenérského tandemu Václava Adama a Richarda Cachnína skvěle zvládna úvodní třetinu, ve které si odnesla jednobrankový náskok. Jihomoravský celek otočil vývoj utkání ve svůj prospěch, avšak Havlíčkobrodští heroickým výkonem v prodloužení zaslouženě vyhráli. Do listiny střelců se z řad Bruslařů zapsali Lukáš Pokorný, Richard Cachnín (na snímku), Dan Fiala a Jakub Petržilka.

přát., úterý 28.8.2018, DRFG ARENA
HC Kometa Brno
HC Kometa Brno - BK Havlíčkův Brod
3:4p
(1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky HBR: 13. Pokorný (Pártl), 18. Cachnín (Dudycha), 48. Fiala, 63. Petržilka. Vyloučení: 6:5. Využití: . V oslabení: . Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4p.

BK Havlíčkův Brod: Rachůnek (Nedvěd) - Dudycha, Krejčí, Dvořák, Najman, Adam, Trupl, Kerber - Tecl, Cachnín, Kulhánek - Fiala, Hromádka, Petržilka - Kopic, Kohout, Klofáč - Pokorný, Košťál, Pártl

Ohlasy trenérů

Richard Cachnín (BK Havlíčkův Brod): Odehráli jsme velmi kvalitní utkání, kdy na obou stranách bylo hodně gólových šancích. Povedla se nám první třetina, ve které jsme šli do vedení. V dalším průběhu na nás domácí zatlačili a vinou našich chyb otočili vývoj utkání. Ve třetí třetině jsme si vytvořili, dost brankových příležitostí, zejména v brejcích, kdy jsme jeden využili. V prodloužení jsme ubránili dvouminutové oslabení 5 na 3 a zákonitě jsme potom rozhodli. Musím pochválit kluky za odvedený výkon, jelikož výhra nad Brnem se vždycky počítá a teď se budeme soustředit na start sezony.