19. 8. 2023 | Ladislav Vácha

Junioři vyhráli i druhý přípravný zápas! V Chotěboři přemohli Chrudim

Havlíčkobrodští junioři zvládli vítězně také druhé přípravné utkání. V chotěbořském azylu přivítali Chrudim, proti níž se dostali ve 12. minutě do vedení, když využil přesilovou hru Adam Topol. Mladým Bruslařům vyšla lépe i prostřední část, když je Tadeáš Koubek a Jan Vaněček (na snímku) poslali přesnými trefami do tříbrankového trháku. Na konečných 3:1 potom snížil Jiří Štěpánek a Broďáci mohli slavit druhý triumf.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát.. kolo, čtvrtek 17.8.2023 od 13:30
Zimní stadion Chotěboř
3:1
(1:0, 2:1, 0:0)
Havl. Brod - Chrudim

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 12. Topol (Pražák), 22. Koubek (Peš), 25. Vaněček – 34. Štěpánek (Novák). Vyloučení: 6:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

Sestavy

Havl. Brod

Josef Novák (31. Beran) – Kuchta (C), Vaněček, Chymo, Novotný, Topol, Pražák, P. Mrtka – D. Krejčí, Janko, Machovský, Prchal, Koubek, Nový, Kozlík, Peš, Kolba, Machač

Chrudim

Filípek (31. Pithart) – Pazdera, Kubišta, Dvořák, Straka, Vaníček, Vašek – Kantor, Macas, Matýs, Štěpánek, Jirout, Jakub Novák, Zdeněk, Chvojka, Flieger

Aktuality

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu