BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Žďár n. Sázavou - Havl. Brod 4:3p - Junioři ztratili nadějné vedení, padli se Žďárem v prodloužení!
Junioři ztratili nadějné vedení, padli se Žďárem v prodloužení!

27.08.2019 | Štěpán Ondráček

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Havlíčkobrodští junioři po krátce přestávce opět poměřili síly se žďárskými Plameny. Svěřenci Richarda Cachnína a Miroslava Dubna začali Na Bouchalkách dobře, když vedli 2:0. Domácí hokejisté dokázali snížit, ale soubor z Kotliny si vzal svůj náskok zpět. Plameny nakonec využily střelecké převahy a dotáhly utkání do prodloužení. V něm byl úspěšnější domácí celek, který oplatil svému regionálnímu rivalovi porážku z předchozího zápasu.

přát., úterý 27.8.2019, Na Bouchalkách
SKLH Žďár nad Sázavou
SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
4:3p
(0:2, 2:1, 0:1 – 1:0)
Branky a nahrávky: 6.Machovský (Havel, Marek), 17. Endl (Havel, Škareda), 27. Havel (Kratochvíl, Machovský) – 22. Štola (Procházka), 35. Štola (Šerejch, Brož), 38.Šerejch (Pachl). Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 42:28 (15:7, 11:10, 13:10 – 3:1). Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3p.

SKLH Žďár nad Sázavou: Rulf – T. Doležal, Pelikán, Prokop, Brož, Winker – Šerejch, Jindra (C), Pachl, Štola, Procházka, Malenovský, Hromádka, P. Doležal

BK Havlíčkův Brod: Vácha (Bielecký) – Endl, Škareda (C), Kerber, Vaněk, Kratochvíl, Trupl, Spilka – Pokorný, Janiurek, Košťál, Pártl, Vacík, Klofáč, Havel, Kratochvíl, Marek