2. 9. 2023 | Ladislav Vácha

Juniorka otočila zápas s Kladnem a slaví další vítězství!

Havlíčkobrodská juniorka vyzvala ve čtvrtek na souboj Kladno. Na zimním stadionu v Chotěboři začali lépe hosté, kteří se ujali v 16. minutě vedení. Za domácí brzy vyrovnal Tobias Chlubna, ale Rytíři si vzali ztracený náskok bleskově zpět a do kabin šli s těsným náskokem. Druhá třetina vyšla lépe Adamovým svěřencům, kteří vyrovnali zásluhou Matěje Pražáka. Ve třetí periodě dokonali mladí Bruslaři obrat, když se trefili Tadeáš Koubek a Jan Vaněček, a radovali se z vítězství 4:2.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát. kolo, čtvrtek 31.8.2023 od 12:30
4:2
(1:2, 1:0, 2:0)
Havl. Brod - Kladno

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky (HBR): 17. Chlubna (Chymo), 28. Pražák (Koubek, Kuchta), 41. Koubek (Machač), 55. Vaněček. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.

Sestavy

Havl. Brod

Novák (32. Beran) – Kuchta (C), Vaněček, Chymo, Novotný, P. Mrtka, Pražák – Machovský, Chlubna, Janko, Nový, Koubek, Prchal, Machač, Peš, Kolba

Kladno

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner