23. 8. 2018

Juniorka po krásném obratu porazila Žďár! Rozhodla 3. třetina

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - Havlíčkobrodská juniorka se vydala na led žďárským Plamenů, kde chtěla odvrátit porážku z Kotliny 1:3. Bruslaři prohrávali po první třetině 0:1. Druhou periodu se netrefil ani jeden z celků. Ve třetím dějství sice šli domácí do vedení o dvě branky, ale to svěřencům Václava Adama a Richarda Cachnína nevadilo, jelikož během minuty dokázali srovnat. Havlíčkobrodský celek nakonec zvítězil 3:2. Do listiny střelců se dvěma trefami zapsal Tomáš Kulhánek a jednu trefu přidal Tomáš Kohout. V prodloužení se prosadili hosté díky Marku Kopicovi. Samostatné nájezdy vyhráli hosté.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát. kolo, čtvrtek 23.8.2018 od  
2 : 3
(1:0, 0:0, 1:3)
Žďár n. Sázavou - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 18. Gergel, 48. Vojinovič (Klodner) – 48. Kohout (Košťál, Vaňous), 49. Kulhánek (Kopic), 52. Kulhánek (Kopic). Vyloučení: 7:2, navíc Maxmilián 10 min. OT [VRAŽ] . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 31:30 (18:8, 5:9, 8:13). Průběh utkání: 2:0, 2:3. Prodloužení: 0:1. Samostatné nájezdy: 1:0.

Sestavy

Žďár n. Sázavou

Radosta (52. Vít) – Černohorský, Klodner, Klusáček, Marek, Mikulík, M. Filip, Čermák, Poizl – Gergel, Nagy, Vlk, Puczek, Cibuzar, Vašíček, Vojinovič, Pětník, J. Filip, Matas, Kouba, Malenovský

Havl. Brod

Arbelovský (31. Nedvěd) – Dudycha, D. Vacík, Adam, Krejčí, Dvořák, Trupl – Kopic, Hromádka, Petržilka – Košťál, Kohout, Vaňous - Kulhánek, P. Vacík, Fiala (C), Dudek, Vyvial, Klofáč

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři