BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Žďár n. Sázavou - Havl. Brod 2:3sn - Juniorka po krásném obratu porazila Žďár! Rozhodla 3. třetina
Juniorka po krásném obratu porazila Žďár! Rozhodla 3. třetina

23.08.2018 | Dominik Adam

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - Havlíčkobrodská juniorka se vydala na led žďárským Plamenů, kde chtěla odvrátit porážku z Kotliny 1:3. Bruslaři prohrávali po první třetině 0:1. Druhou periodu se netrefil ani jeden z celků. Ve třetím dějství sice šli domácí do vedení o dvě branky, ale to svěřencům Václava Adama a Richarda Cachnína nevadilo, jelikož během minuty dokázali srovnat. Havlíčkobrodský celek nakonec zvítězil 3:2. Do listiny střelců se dvěma trefami zapsal Tomáš Kulhánek a jednu trefu přidal Tomáš Kohout. V prodloužení se prosadili hosté díky Marku Kopicovi. Samostatné nájezdy vyhráli hosté.

přát., čtvrtek 23.8.2018
SKLH Žďár nad Sázavou
SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havlíčkův Brod
2:3sn
(1:0, 0:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 18. Gergel, 48. Vojinovič (Klodner) – 48. Kohout (Košťál, Vaňous), 49. Kulhánek (Kopic), 52. Kulhánek (Kopic). Vyloučení: 7:2, navíc Maxmilián 10 min. OT [VRAŽ] . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 31:30 (18:8, 5:9, 8:13). Průběh utkání: 2:0, 2:3. Prodloužení: 0:1. Samostatné nájezdy: 1:0.

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (52. Vít) – Černohorský, Klodner, Klusáček, Marek, Mikulík, M. Filip, Čermák, Poizl – Gergel, Nagy, Vlk, Puczek, Cibuzar, Vašíček, Vojinovič, Pětník, J. Filip, Matas, Kouba, Malenovský

BK Havlíčkův Brod: Arbelovský (31. Nedvěd) – Dudycha, D. Vacík, Adam, Krejčí, Dvořák, Trupl – Kopic, Hromádka, Petržilka – Košťál, Kohout, Vaňous - Kulhánek, P. Vacík, Fiala (C), Dudek, Vyvial, Klofáč