BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Chotěboř - Havl. Brod 6:5 - Juniorka prohrála v Chotěboři a sezona pro ni končí
Juniorka prohrála v Chotěboři a sezona pro ni končí

26.02.2017 | Ladislav Vácha

Juniorka se ve čtvrtek představila v Chotěboři a potřebovala nutně vyhrát, aby si vynutila v předkole Poháru Vladimíra Martince rozhodující třetí zápas v domácím prostředí. Už po půl minutě sice prohrála, ale ještě v první třetině dokonala obrat na 2:1. Domácí však potom udeřili hned čtyřikrát za sebou a nakonec si došli pro postupovou výhru 6:5, když se mladým Bruslařům povedlo zápas už jen zdramatizovat. Za Havlíčkův Brod se trefili Jakub Abbrent, Tomáš Cejpek, Jakub Rubner, David Bušek a Vladimír Szilva.

Př. PVM 2, čtvrtek 23.2.2017
HC Chotěboř
HC Chotěboř - BK Havlíčkův Brod
6:5
(1:2, 4:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 1. Dvořák (Eis), 24. B. Činčila (Hospodka, Veselý), 27. Dvořák (Eis), 34. Hajšman (Svoboda), 36. Petr Mašek (B. Činčila), 51. Dvořák – 2. Abbrent (Hlídek), 18. Cejpek (Jelínek, Suchý), 42. Rubner (Nguyen, Veverka), 48. Bušek (Nguyen), 56. Szilva (Suchý). Rozhodčí: Miroslav Sedlák – Martin Kalus, Pavel Motýl. Vyloučení: 5:5, navíc Kadlec (CHT) OT 10 min. [NESP]. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 34:41 (4:16, 16:13, 14:12). Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:4, 6:4, 6:5.

HC Chotěboř: Pešek (Hamarič) – Vácha "C", Kadlec, J. Ludvík, T. Krejčí, Veselý, Kopecký, Musílek – Dvořák, Svoboda, Eis - Petr Mašek, Hospodka "A", M. Málek – Hajšman, M. Kašpar, B. Činčila – Patrik Mašek, Freibauer, D. Činčila

BK Havlíčkův Brod: Kekula (41. Adam) - Bušek, Bancíř, Rubner, Lachman, Suchý – J. Přibyl, L. Vala, Jelínek, Szilva "C", M. Přibyl, Cejpek, M. Polák, Nguyen, Piskač, Veverka, Hlídek, Abbrent