30. 8. 2023 | Ladislav Vácha

Juniorka řádila v Chrudimi! Východočechům nasázela šest branek

Havlíčkobrodští junioři se v úterý večer představili v rámci dalšího přípravného zápasu na ledě Chrudimi. Úvodní dvacetiminutovka jim vyšla na jedničku, když si po trefách Kryštofa Chyma a Hynka Peše vypracovali dvoubrankový náskok. V prostřední části zvýšil Hynek Peš už na 3:0, a i když za domácí snížil Šimon Flieger, mladí Bruslaři odpověděli z holí Lukáše Nového, Tadeáše Koubka a Michala Janka. Gólový účet utkání uzavřel v 59. minutě Tadeáš Kantor, jenž upravil na konečných 2:6. Adamovi svěřenci tak slavili další cenné vítězství.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát. kolo, úterý 29.8.2023 od 18:30
Zimní stadion Chrudim
2:6
(0:2, 1:1, 1:3)
Chrudim - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 35. Flieger (Macas, Procházka), 59. Kantor (Procházka, Flieger) – 2. Chymo (Peš, Koubek), 14. Peš (Koubek, Prchal), 28. Peš (Koubek, Chymo), 49. Nový (Chlubna, Janko), 50. Koubek (Peš, Machač), 54. Janko (Nový, Chlubna). Rozhodčí: Kolář – Jiruška, Vepřovský. Vyloučení: 4:7, navíc Macas (CHR) 5 + OK [BTK] – Topol (HBR) 5 + OK [BTK]. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6, 2:6.

Sestavy

Chrudim

Pithart (30. Filípek) – Straka, Dvořák, Vašek, Vaníček, Kubišta, Šmerda – Macas, Jedlička, Matýs, Novák, Turena, Pilař, Fliegr, Procházka, Bolehovský, Rossokha, Prostřední, Kantor

Havl. Brod

Novák (30. Beran) – Kuchta (C), Vaněček, Chymo, Novotný, Topol, Pražák – Machovský, Chlubna, Janko, Nový, Prchal, Machač, Kozlík, Peš, Kolba, Koubek

Aktuality

Napsali o nás

Středa 14. února | Kapitán áčka i juniorky je Kuchta, směje se zadák Brodu. Jak zvládl tým proměnu?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Charitativní aukce

Asociace druholigových klubů ledního hokeje spustila charitativní aukci artefaktů z Utkání Hvězd, které se konalo v Příbrami. Výtěžek z aukce věnuje Asociace do projektu "Nemysli jen na sebe", který spravuje Společnost DUHA, Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou Trutnov.

Přeložení zápasu

Bruslaři se v sobotu 2. prosince měli utkat v rámci 20. kola proti Novému Jičínu, zápas byl ale kvůli sněhové kalamitě odložen. Utkání se tak odehraje v náhradním termínu v pátek 2. února od 18:00.

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu