4. 3. 2012 | Richard Wagner

Juniorka rozstřílela Krkonoše a spravila si chuť!

H A V L Í Č K Ů V B R O D - Juniorka již má postup do baráže jistý, ale sbírat body potřebuje jako sůl. Po neúspěchu na ledě Písku přivítala doma Krkonoše. Rebelové šli tvrdě za vítězstvím již od úvodních minut a opět řádila dvojice Szilva - Varga. Skóre se nakonec zastavilo na stavu 7:1 pro mladé Rebely a jejich dnešní soupeř bude mít Krakonošovi, pánu všeho tvorstva v jejich kraji, co vysvětlovat.

Rebelové si chtěli otestovat své síly a dodat si před nadcházející baráží sebevědomí. A za vítězstvím si šli pevně již od začátku. Už po šedesáti čtyřech sekundách se prosadil Vladimír Szilva, který využil nahrávky Vojtěcha Vargy. Rebelové byli střelecky aktivní, ale Aberle ukazoval své kvality. Nestačil však na střelu Vojtěcha Vargy z mezikruží, který dal domácím dvougólové vedení. Domácí stadion se radoval v čase 17:39 potřetí. Vladimír Szilva si vyjel z rohu pásma a bekhendem zavěsil. Prosadit se mohl na závěr třetiny ještě Kubát, ale Aberleho betony puk zastavily ještě před čárou.

Do druhé třetiny nastoupil v brance Krkonoš Abrahám a musel se činit, ale akci Chlubny a Zdražila, kteří ujížděli 2 na 1, zastavil betonem. Kapituloval až v přesilové hře Rebelů. Varga nahrál na modrou Pecnovi, který si sjel blíže ke kruhu a vypálil. Jeho střelu tečoval Martin Hynek a kotouč doplachtil až za Abraháma. A další přesilovka znamenala pátou branku v síti Krkonoš. Tomáš Chlubna z mírného úhlu překonal z dorážky povyjetého gólmana.

Na další branku se čekalo až do čtyřicáté deváté minuty. Václav Němec vypálil z mezikruží, Abrahám jeho pokus vyrazil před sebe a Martin Jelínek mu sebral puk z hole, vyjel si s ním do volného prostoru a do odkryté klece pohodlně zakončil. Za další tři minuty se Kotlina radovala znovu. Václav Němec se s pukem na modré čáře nikterak nerozpakoval a tvrdou ranou prostřelil Abraháma. Zálusk na čisté konto si dělal Daniel Dolejš, ale přišel o něj necelé tři minuty před koncem. Laxní přístup obránců dovolil Radku Krskovi skórovat. Ten si na brankovišti počínal pohotově a čestný gól byl na světě. Na tříbodovém zisku Benákovy družiny to však již nic nezměnilo a Rebelové si tak napravili chuť po neúspěchu v Písku.

Statistiky hráčů

Jméno G A B +/- TM
Pavel Ambrož 0 0 0 0 2
Ondřej Doležal 0 0 0 0 0
Jakub Doležal 0 0 0 0 0
Filip Dundáček 0 1 1 0 0
Tomáš Dvořák 0 0 0 0 0
Martin Hynek 1 0 1 0 0
Tomáš Chlubna 1 0 1 0 0
Martin Jelínek 1 0 1 0 0
Martin Kříž 0 1 1 0 0
Jan Kubát 0 0 0 0 2
Petr Kuchta 0 1 1 0 0
Václav Němec 1 1 2 0 2
Václav Pecen 0 2 2 0 0
Miloslav Račanský 0 0 0 0 0
Vladimír Szilva 2 0 2 0 0
Vojtěch Varga 1 2 3 0 4
Michal Zdražil 0 0 0 0 0
Lukáš Žemlička 0 0 0 0 0

Statistiky brankářů

Jméno Min Stř Ink Zás Úsp A TM
Daniel Dolejš 60 1 1 0 0,00 0 0

Ohlasy k utkání

35 kolo, neděle 4.3.2012 od  
7:1
(3:0, 2:0, 2:1)
Havl. Brod - Krkonoše
Liga juniorů

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 2. Szilva (Varga), 11. Varga (Pecen), 18. Szilva (Kříž), 36. Hynek (Pecen, Varga), 39. Chlubna (Dundáček), 49. Jelínek (Němec), 52. Němec (Kuchta) - 58. Krsek (Srnský). Rozhodčí: Pavel Ondřej - Petr Kotlík, Ondřej Vampola. Vyloučení: 5:7. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: -. Střely na branku: -. Průběh utkání: 7:0, 7:1.

Sestavy

Havl. Brod

Dolejš (Zvolánek) - Němec (C), Dundáček, Ambrož, Pecen, Kříž, Dvořák - Jelínek, Zdražil (A), Kubát, Varga, Doležal J., Szilva, Račanský, Hynek, Doležal O., Žemlička, Chlubna, Kuchta.

Krkonoše

Aberle (21. Abrahám) - Mišinec (C), Kadavý, Gabriel, Novotný, Teuner - Vencl, Řehák (A), Janoušek, Srnský, Krsek, Suchánek.

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři