11. 8. 2023 | Ladislav Vácha

Juniorka vstoupila do přípravy vítězně! Zvládla přestřelku na ledě Techniky Brno

Havlíčkobrodští junioři odehráli ve čtvrtek první přípravný zápas na ledě Techniky Brno. V úvodní dvacetiminutovce šli dvakrát do vedení zásluhou přesných tref Jana Vaněčka a Olivera Kolby, ale domácí dokázali pokaždé odpovědět. V prostřední části se dostali Adamovi svěřenci do dvoubrankového náskoku, když se trefili David Krejčí a Artur Prchal. Technika v závěru druhé třetiny snížila a na začátku třetí periody slavila vyrovnání. Zápas rozhodl gól ze 46. minuty, když mladým Bruslařům vystřelil těsné vítězství 5:4 David Krejčí.

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát. kolo, čtvrtek 10.8.2023 od 12:15
Sportcentrum Lužánky
4:5
(2:2, 1:2, 1:1)
Technika Brno - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 15. Jelének (Rygl), 19. Škodík (Šupa, Jelének), 40. Hrabinec (Langmann), 45. Trögner – 5. Vaněček (Chymo), 18. Kolba (Seidenglanz), 27. D. Krejčí (Machovský, Kuchta), 31. Prchal (Koubek), 46. D. Krejčí (Pražák, Janko). Rozhodčí: František Held – Radek Paulík, Šimon Flegr. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4, 4:5.

Sestavy

Technika Brno

Rygl (31. Hnízdil) – Svoboda, Čaňo, Šupa, Hrabinec, Žák, Kadaňka, Hejduk – Trögner, Strnad, Staněk, Škodík, Langmann, Jelének, Straka, Szemmelroth, Pálkovič, Smrž, Frimel, Jonáš Novotný II

Havl. Brod

Havlík (31. Beran) – Kuchta, Vaněček, Chymo, Jonáš Novotný I, Jungwirth, Pražák – D. Krejčí, Janko, Machovský, Prchal, Koubek, Nový, Kozlík, Seidenglanz, Kolba, Kupčo

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu