BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Liberec - Havl. Brod 5:3 - Mladší dorost v Liberci neuspěl, rozhodly přesilovky
Mladší dorost v Liberci neuspěl, rozhodly přesilovky

10.03.2013 | Richard Wagner

Liberec - Mladší dorostenci mají za sebou druhé utkání v tomto týdnu, které prohráli na soupeřově kluzišti 3:5. Po neúspěšném tažení na led Mladé Boleslavi se mladí Rebelové ukázali v Liberci. Zde proti jednomu z horkých kandidátů na republikové finále nedokázali uspět díky své nedisciplinovanosti. Za dvě třetiny totiž nasbírali dvanáct vyloučení a k tomu dostal Jiří Kopic větší trest za krosček. Za Rebely se jako první prosadil Jakub Abbrent, který v první třetině snižoval na 2:1 z pohledu časomíry na libereckém zimáku. Další zásah Havlíčkobrodských přišel až ve druhé třetině, kdy se trefil Jakub Kraučuk. Gólový účet zápasu pak v oslabení uzavřel Tomáš Nguyen. Za Broďáky si odbyl zápasovou premiéru Jan Petržílek, útočník osmých tříd.

33.kolo, neděle 10.3.2013
Bílí Tygři Liberec
Bílí Tygři Liberec - BK Havlíčkův Brod
5:3
(3:1, 2:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Hrala (V. Suchý), 7. Bělohorský (Solenský), 19. Solenský (Bělohorský), 25. Straka (Solenský, Mečíř), 37. Straka (Chlum) - 9. Abbrent (Kraučuk), 28. Kraučuk (Němec), 54. Nguyen. Rozhodčí: Adam Hanzlík - Lukáš Kajínek, Jiří Novák. Vyloučení: 5:13, navíc Kopic (HBR) 5+DKU [KROS]. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 76. Střely na branku: 54:14. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3.

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Jiránek) - Čechura, Eichler, Husa, Kysilka, Mečíř, Němeček, V. Suchý - Antonín, Bělohorský, Chlum, Hrala, Kačírek, Nezbeda, Solenský, Straka, Sviták, Wienecek

BK Havlíčkův Brod: Brož (Marek) - Benák, Bušek, Kopic, Lacina, Němec, D. Suchý, Vacek - Abbrent, Cejpek, Donda, Kraučuk, Michálek, Nguyen, Petržílek, Semrád